Redukcia do cigaretového zapaľovača na 12V
search
  • Redukcia do cigaretového zapaľovača na 12V
  • Redukcia do cigaretového zapaľovača na 12V
  • Detail na redukciu do cigaretového zapaľovača na 12V z boku
  • Detail na redukciu do cigaretového zapaľovača na 12V
  • Detail na redukciu do cigaretového zapaľovača na 12V v ruke

Redukcia do cigaretového zapaľovača na 12V

4,10 €   s DPH

3,42 €   bez DPH

Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.

Redukcia do cigaretového zapaľovača na 12V je praktickým príslušenstvom pre každého, kto potrebuje pripojiť rôzne zariadenia do auta.

Množstvo
Na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 948 180 181
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Redukcia do cigaretového zapaľovača na 12V je praktickým a univerzálnym príslušenstvom pre každého, kto potrebuje pripojiť rôzne zariadenia s koncovkou na napájanie z auta. Tento adaptér je vyrobený s použitím čistého medeného vodiča, ktorý je silný, odolný voči poškodeniu a trvanlivý. Je navrhnutý tak, aby vydržal záťaž z DC 12V napájania, bez akýchkoľvek obáv z prípadného prehrievania.

Redukcia je špeciálne navrhnutá pre bezpečnosť, s integrovanou poistkou proti skratu. Materiál, z ktorého je vyrobená, je ekologicky šetrný, odolný voči teplu a vysokým prúdom, a zároveň odolný voči opotrebeniu. Jej ľahká a jednoduchá inštalácia robí z nej ideálny doplnok pre rôzne použitia.

Hlavné použitie tohto adaptéra zahŕňa prepojenie medzi auto zapaľovačom a zdrojom napájania, čo umožňuje pripojenie nabíjačky, powerbanky, pomocného štartéra alebo elektroniky s príslušnou koncovkou kábla (mobilné telefóny, auto vysávače a iné).

Špecifikácie produktu zahŕňajú vodič s 0,75 mm medeným jadrom schopným zvládnuť maximálny prúd až 10A. K adaptéru patrí kovová zásuvka auto zapaľovača a napájací kábel. Adaptér je navrhnutý tak, aby zabezpečil ochranu proti preťaženiu a skratu pre bezpečné použitie.

Celkovo je táto redukcia do cigaretového zapaľovača na 12V ideálnou voľbou pre tých, ktorí potrebujú spoľahlivý a bezpečný zdroj napájania v aute pre rôzne elektronické zariadenia. Jej odolnosť, bezpečnostné prvky a univerzálnosť robia z nej praktický doplnok pre každé vozidlo.

Špecifikácie


ACC-01

Tabuľka vlastností

Záruka
24 mesiacov
Vyhotovenie
Redukcia

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)

Mohlo by vás zaujímať aj