Zúčastníme sa dňa otvorených dverí na Technik Tour 2024

Obsah článku

Ako každý rok, aj tento rok Vás čaká vzrušujúca udalosť v srdci Popradu – deň otvorených dverí Technik Tour 2024 v špecializovanej predajni Technik Poprad. Tento rok sa uskutoční 25. apríla 2024 na adrese Teplická 4, a my, ako stabilný obchodný partner, tam nebudeme chýbať! Súčasťou tohto dňa bude nielen príležitosť nahliadnuť do sveta záhradnej techniky a náradia, ale aj špeciálna ponuka z nášho stánku.

Čo Vás čaká v našom stánku?

Zváračky

Pripravili sme pre vás ukážky práce zvárania s našimi najpredávanejšími zváračkami na Slovensku:

Prídavné materiály a zváracia technika

  • Elektródy SUPEROPTIMAL, vrátane ukážok vákuového balenia, ktoré zaručuje dlhšiu životnosť a kvalitu.
  • Drôty na zváranie metódou CO2 na 5 kg a 15 kg cievkach.

Plazmové rezačky a horáky

Ďalší sortiment

Čo ešte môžete očakávať?

Testovanie zváračiek

  • Živé ukážky zvárania: Priamo na mieste si môžete vyskúšať zváranie s našimi zváračkami.

Výnimočné zľavy

Dokonalá príležitosť zaobstarať si najnovšie technológie za zvýhodnené ceny! Tento deň otvorených dverí prichádza s radom výnimočných zliav na celý náš ponúkaný sortiment.

Záver

Deň otvorených dverí Technik Tour 2024 je vynikajúcou príležitosťou ako sa oboznámiť s našim sortimentom. Sme pripravení vám poradiť a zaškoliť vás pre prácu s našimi produktami. Tešíme sa na vašu návštevu a dúfame, že si z nášho stánku odnesiete nielen cenné informácie, ale aj skvelé zážitky.

Nezabudnite, vstup je voľný a radi vás uvidíme 25. apríla medzi 7:30 a 16:00. Tento deň otvorených dverí by ste rozhodne nemali zmeškať!

Vidíme sa 25. apríla 2024 (štvrtok)
Dní
Hodín
Minút
Sekúnd

Váš spoľahlivý sprievodca v online nákupnom svete. Naša vášeň spočíva v zabezpečení, aby ste mali v našom internetovom obchode bezproblémový a pohodlný nákupný zážitok. Naše články a rady sú zamerané na pomáhanie pri výbere produktov, riešení problémov a získavaní užitočných informácií, aby ste si mohli byť istí, že vaše online nákupy budú úspešné a uspokojivé.

Zanechať komentár