• -145,00 €
  • Balenie
Elektrocentrála SOLUTION PT3800-E + Gola sada zadarmo
search
  • Elektrocentrála SOLUTION PT3800-E + Gola sada zadarmo
  • Solution elektrocentrála SOLUTION PT3800-E z boku
  • Solution elektrocentrála SOLUTION PT3800-E z vrchu a spredu
  • Solution elektrocentrála SOLUTION PT3800-E z vrchu a zo zadu
  • Solution elektrocentrála SOLUTION 
PT3800-E  z vrchu
  • Batéria elektrocentrály SOLUTION PT3800-E
  • Gola sada (46-dielna) 1/4"

Elektrocentrála SOLUTION PT3800-E + Gola sada zadarmo

624,00 €
479,00 €   s DPH Ušetríte 145,00 €

399,17 €   bez DPH

Namiesto 507,45 €

Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.

Benzínové elektrocentrály Solution PT3800-E s elektrickým štartovaním, teraz vo výhodnom balení s WOKIN Gola sadou, sú rozmerovo kompaktné elektrické zariadenia s kvalitným spracovaním.

Balenie obsahuje

Množstvo
Na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 948 180 181
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Benzínové elektrocentrály Solution PT3800-E sú malé elektrické zariadenia určené pre dočasnú výrobu elektrickej energie. Vyznačujú sa veľmi kvalitným spracovaním a výkonným benzínovým motorom. Vinutie generátora je z medi.  Generátory si svoje uplatnenie nájdu všade tam, kde nie je dostupná elektrina z rozvodnej siete (v stavebníctve, na chatách, chalupách, pri povodniach, veterných smrštiach, pri neočakávaných výpadkoch v dodávkach elektriny). Sú vybavená funkciou AVR, ktorá automatický reguluje napätie s veľkou presnosťou až +-2% a tak je možné napájať aj citlivejšie prístroje napr. počítač, televízor, práčku, rôzne elektrické stroje, alebo elektrické náradie. Elektrocentrály Solution PT3800-E sú navyše vybavené pohodlným elektrickým štartérom.

Maximálny výkon až 3500W

Elektrocentrála SOLUTION PT3800 disponuje maximálnym výstupným výkonom až 3500W. Maximálny výstupný výkon je výkon, ktorý dokáže generátor elektrocentrály bez preťaženia dodávať po dobu max. 30 minút. Používateľ sa s ním stretne najmä počas spúšťania elektrických spotrebičov alebo elektrického náradia, kedy je nárok na väčší výkon generátora najvyšší najmä krátko po spustení zariadenia (napr. kosačka, uhlová brúska, priamočiara píla).

Trvalý výstupný výkon je výkon, ktorý dokáže generátor nepretržite dodávať po dobu uvedenú v tabuľke technických údajov s označením Nepretržitý čas prevádzky. Generátor je potrebné dlhodobo zaťažovať tak, aby spotrebiče nepresiahli hodnotu trvalého výstupného výkonu.

Funkcia AVR

Elektrocentrály sú kľúčovou súčasťou moderných energetických systémov, poskytujú energiu pre rôzne aplikácie a zariadenia. Jedným z najdôležitejších aspektov správneho fungovania elektrocentrál je udržiavanie stabilného napätia, aby sa predišlo poškodeniu citlivých elektronických zariadení a zabezpečilo plynulé fungovanie zariadení, ktoré sú pripojené k elektrickej sieti. V tejto súvislosti hrá Automatic Voltage Regulator (AVR) kľúčovú úlohu. Viac informácii.

Jednoduchý ovládací panel

Prístrojový panel elektrocentrály Solution PT3800

Celkový dizajn ovládacieho panela je navrhnutý tak, aby umožnil ľahký prístup k dôležitým ovládacím prvkom a monitorovacím zariadeniam elektrocentrály. Tento panel je kľúčovým rozhraním medzi obsluhou a elektrocentrálou, umožňujúcim sledovať a riadiť jej správne fungovanie generátora.

Indikátor stavu paliva

Indikátor stavu paliva je dôležitou vlastnosťou elektrocentrál, ktorá umožňuje sledovať a riadiť zásoby paliva v generátore. Táto funkcia je neoceniteľná pre správne a spoľahlivé fungovanie elektrocentrál a má niekoľko dôležitých výhod.

Sledovanie zásob paliva umožňuje monitorovať aktuálny stav paliva v elektrocentrále. Tým sa zabezpečuje, že elektrocentrála má dostatočné zásoby paliva na nepretržité prevádzkovanie. Na základe týchto informácií sa môže naplánovať doplnenie paliva včas, aby sa predišlo prerušeniu dodávky elektrickej energie.

Teraz aj s Gola sadou od WOKIN zadarmo

Komplexná 46-dielna gola sada od renomovanej značky WOKIN. Ideálna pre profesionálov i hobby nadšencov. Táto sada je dokonalým riešením pre všetky vaše potreby skrutkovania a montáže.

Sada je vyrobená z vysoko odolného CrV materiálu, ktorý zaručuje dlhú životnosť a odolnosť voči opotrebovaniu. Chrómované povrchové spracovanie v kombinácii s morením poskytuje elegantný vzhľad a zároveň ochranu proti korózii.

Všetky nástroje sú pevne a prehľadne uložené v robustnom plastovom puzdre. Toto vyfukovaným spôsobom tvarované puzdro (kufrík) nie len zabezpečuje jednoduchý prístup k nástrojom, ale aj ich bezpečné skladovanie a prenášanie.

Zaobstarajte si tento univerzálny set nástrojov od WOKIN a uistite sa, že máte pripravený správny nástroj pre každú prácu.

Užitočné odkazy

Špecifikácie


PT3800-CE+155146

Tabuľka vlastností

Záruka
24 mesiacov
Krytie
IP23M
Menovitý výkon
3200W
Maximálny výkon
3500W
Výstupné napätie
230V
Frekvencia striedavého prúdu
50 / 60 Hz
Menovitý generovaný prúd
13,9 A
Nepretržitý čas prevádzky
10 hodín
Materiál vinutia generátora
Meď
Počet zásuviek
2 zásuvky
Typ zásuviek
Typ E
Typ F (Schuko)
Funkcia AVR
Áno
Výkon motora
5,22 kW / 7,0 HP
Metóda štartovania
Elektrický štartér
Palivo
Benzín (min. 91 okt. bezolovnatý)
Počet valcov
Jedno valec
Typ motora
4-taktný OHV
Spôsob chladenia motora
Vzduchom chladený
Objem motora
210 cm³
Voľnobežné otáčky
3240 ot/min
Systém zapaľovania
Magneto-elektrické
Minimálna spotreba paliva
360 g / KW/h
Spotreba
10,3 L / hod.
Objem palivovej nádrže
15 litrov
Úroveň hluku
69 dB
Váha [kg]
39
Rozmer (d x š x v) [mm]
605 x 445 x 435

Špecifické referencie

EAN13
8583678864027

Prílohy


Stiahnuť

Produktový list - PT3800-E

Produktový list k elektrocentrále SOLUTION PT3800-E.

Stiahnuť (386.55KB)

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)

Mohlo by vás zaujímať aj