Úvod / Informácie / Prečo nakupovať u nás
Tlačiť

Prečo nakupovať u nás

Naši zákazníci sa nás často pýtajú, aké sú hlavné výhody nákupu v našom eshope. Na tejto stránke sa vám pokúsime zhrnúť hlavné výhody, ktoré vám nákup v našom eshope prinesie.

Profil našej spoločnosti

Naša klientsky/zákaznícky orientovaná firma TECH SOLUTION s.r.o. - zváracia technika, je poradenskou, veľkoobchodnou a distribučnou spoločnosťou.
Pôsobíme v oblasti profesionálnej a hobby zváracej techniky (zváracie invertory, transformátory, poloautomaty) a plazmovej rezacej techniky + prídavných materiálov, nabíjačiek, štartérov a testerov autobatérií... na Slovensku pod názvom TECH SOLUTION s.r.o. od roku 2006.
Svojou vyše 20 ročnou odbornosťou nadväzuje na mimoriadne úspešnú činnosť vývojovej, výrobnej, obchodnej a distribučnej spoločnosti FRO KOVOPLAST s.r.o. na celom Slovensku dobre známej z rokov 1992 - 2006.
Prostredníctvom našich pravidelne odborne a zákaznícky/klientsky školených obchodných zástupcov/odborných poradcov poskytujeme:
- odborné poradenstvo,
- spoľahlivý predaj / kvalitné služby / distribúciu / záručný a dlhodobý pozáručný servis
- dlhodobú popredajovú starostlivosť o u nás zakúpené stroje a zariadenia pre profesionálov a hobby, ktorí režú a spájajú zváraním rôzne druhy kovov a kovových materiálov napr.: všetky druhy ocelí / mosadz / nerez / hliník / meď...


 

Novinky, akcie a zľavy emailom

Zaregistrujte sa pre odber noviniek a akcií nižšie.