Káblový konektor SOLUTION 35-50 samec
search
  • Káblový konektor SOLUTION 35-50 samec

Káblový konektor SOLUTION 35-50 samec

3,20 €   s DPH

2,67 €   bez DPH

Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.

Káblový konektor 35-50 samec od značky SOLUTION je praktická rýchlospojka, ideálna pre použitie so zváracími káblami, predovšetkým pri invertorových zváračkách.

Množstvo
Na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 948 180 181
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Káblový konektor 35-50 samec od značky SOLUTION je rýchlospojka navrhnutá špeciálne pre použitie so zváracími káblami, najmä pri invertorových zváračkách. Tento konektor je ideálny pre efektívne a rýchle pripojenie zváracích káblov, čo zjednodušuje zváracie práce a zvyšuje efektivitu práce.

Konektor je vhodný pre káble s prierezom 35-50. Táto veľkosť je optimálna pre širokú škálu zváracích aplikácií a zabezpečuje spoľahlivé a bezpečné pripojenie. Jeho robustná konštrukcia zaručuje dlhú životnosť a odolnosť voči náročným pracovným podmienkam, čo je nevyhnutné v prostredí zvárania.

Vďaka jednoduchému dizajnu a intuitívnemu spôsobu použitia je tento káblový konektor vhodný pre profesionálnych zváračov, ako aj pre hobby zváračov, ktorí hľadajú spoľahlivé a praktické riešenie pre svoje zváracie potreby. Konektor zabezpečuje pevné a stabilné spojenie, čím minimalizuje riziko prerušenia prúdu alebo iných problémov v súvislosti so spojením káblov.

Káblový konektor 35-50 samec od značky SOLUTION je tak vynikajúcou voľbou pre všetkých, ktorí hľadajú kvalitný, odolný a spoľahlivý spôsob pripojenia zváracích káblov, a je neoceniteľným doplnkom v arzenáli každého zvárača.

Špecifikácie


TSK136

Tabuľka vlastností

Záruka
24 mesiacov
Použitie
Káblový konektor
Typ konektora
Samec
Prierez
35 - 50 mm²

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)