Nabíjačka autobatérií DISCOVERY 60
search
  • Nabíjačka autobatérií DISCOVERY 60
  • Proces nabíjania nabíjačky autobatérií DISCOVERY 60

Nabíjačka autobatérií Helvi DISCOVERY 60

85,00 €   s DPH

70,83 €   bez DPH

Môžete mať už do 2 dní

Nová generácia nabíjania. Invertorová mikroprocesorová plne automatická nabíjačka autobatérií na olovené údržbové, bezúdržbové, gélové, kalciové, AGM akumulátory. Nabíjačka pre systém start stop.

Množstvo
Na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 917 845 071
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Nová generácia nabíjania prostredníctvom invertorovej mikroprocesorovej nabíjačky autobatérií DISCOVERY 60. Využívajúcej najprogresívnejšie metódy procesu nabíjania. Nabíjačky autobatérii z radu DISCOVERY sú stredno-frekvenčné alebo vysokofrekvenčné prístroje riadené výkonným mikroprocesorom. Výhodou týchto nabíjačov je naviac malá hmotnosť, kompaktné rozmery a vysoká energetická účinnosť.

V autonabíjačkách Discovery je proces nabíjania riadený mikroprocesorom v troch úrovniach. Konštantný prúd, konštantné napätie a pulzné záverečné dobíjanie. Ukončenie nabíjania je automatické. Prúd je riadený tak, aby neprišlo k prehrievaniu akumulátora počas procesu nabíjania. Napätie je riadené tak, aby sa zamedzilo tvoreniu horľavých a zdraviu škodlivých plynov. Toto umožňuje nabíjať všetky druhy olovených akumulátorov, bezúdržbových, hermetických Gel a AGM. Sú určené aj pre nabíjanie systémov start - stop.

Nabíjačky sú elektronické bez napäťových špičiek na výstupe, takže nepoškodia elektroniku zariadení, ktorými je vybavené vozidlo. Akumulátor sa môže nabíjať bez odpojenia elektroinštalácie vozidla od akumulátora a nabíjať priamo v aute, tým pádom sa nevynulujú údaje uložené v aute ako sú napríklad hodiny, autorádio alebo údaje z palubného počítača. Nabíjačky autobatérii z radu DISCOVERY sú plne automatické. Vhodné na nabíjanie a aj udržiavacie dobíjanie pre udržanie akumulátora v pohotovosti. Discovery 60 je určený pre motorku a malé dopravné prostriedky a umožňuje nabíjanie v nepohodlných polohách. Sú chránené proti preťaženiu a skratu. Tým že sú plne automatické sú veľmi obľúbené aj u laikov. 

Špecifikácie


99000074

Tabuľka vlastností

Napájacie napätie
230V 50/60Hz
Príkon
65W
Napätie akumulátora
6-12V
Efektívny nabíjací prúd
4A
Priemerný nabíjací prúd
4A
Kapacita akumulátora 15h
120Ah
Regulačné stupne nabíjacieho prúdu
4
LCD displej
Áno
Váha [kg]
0,7
Rozmer (d x š x v) [mm]
175 x 65 x 110
Norma
61000-3-2,3
EN 55014-1-2
EN 60335-2-29
Určené pre akumulátory
Batérie AGM
Batérie LiFePO4
Gélové batérie (Gel)
Olovené batérie (Pb)
So systémom Start/Stop
S technológiou Ca/Ca
Určené pre
Automobily
Dodávky
Motocykle
Plavidlá

Prílohy


Stiahnuť

Produktový list - DISCOVERY 60

Produktový list k nabíjačke autobatérii HELVI DISCOVERY 60

Stiahnuť (1.49MB)

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)

Mohlo by vás zaujímať aj