Hlavový kríž do zváracej kukly
search
  • Hlavový kríž do zváracej kukly

Hlavový kríž do zváracej kukly

5,50 €   s DPH

4,58 €   bez DPH

Hlavový kríž do zváracej kukly je neoddeliteľnou súčasťou vašej pracovnej výbavy, ktorá zabezpečuje stabilné a pohodlné umiestnenie vašej kukly na hlave. Tento produkt nie je len o komforte, ale aj o bezpečnosti a efektivite pri zváraní.

Množstvo
Na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 917 845 071
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Hlavový kríž do zváracej kukly je neoddeliteľnou súčasťou vašej pracovnej výbavy, ktorá zabezpečuje stabilné a pohodlné umiestnenie vašej kukly na hlave. Tento produkt nie je len o komforte, ale aj o bezpečnosti a efektivite pri zváraní. Navrhnutý tak, aby sa prispôsobil rôznym typom zváracích kukiel, naša hlavová krížová spona je ideálnym doplnkom pre každého profesionálneho zvárača.

Pohodlné nosenie: Hlavový kríž je navrhnutý tak, aby sa pohodlne prispôsobil vašej hlave a zabezpečil bezproblémové nosenie kukly počas dlhých pracovných zmien. Jeho dizajn minimalizuje nepohodlie a zabezpečuje stabilné umiestnenie kukly.

Univerzálna kompatibilita: Naša hlavová krížová spona je kompatibilná s rôznymi typmi zváracích kukiel. To znamená, že ju môžete použiť s vašou existujúcou kuklou bez problémov.

Spoľahlivé držanie: Hlavový kríž je vyrobený z odolných materiálov, ktoré zabezpečujú spoľahlivé uchytenie kukly na vašej hlave aj pri náročnej zváračskej práci.

Jednoduchá inštalácia: Inštalácia je rýchla a jednoduchá, čo znamená, že môžete rýchlo a bez námahy vylepšiť svoju kuklu a zvýšiť svoju produktivitu.

Hlavový kríž do zváracej kukly je nevyhnutným doplnkom pre každého zvárača, ktorý si cení bezpečnosť, pohodlie a kvalitu svojej pracovnej výbavy. S týmto produktom budete môcť pokračovať vo svojej práci s istotou, že máte spoľahlivý spôsob uchytenia kukly na hlave. Buďte pohodlní a produktívni pri každom zváraní s naším vynikajúcim hlavovým krížom.

Špecifikácie


54810020

Tabuľka vlastností

Záruka
2 roky
Vhodné pre kukly
Univerzálne použitie
Vyhotovenie
Hlavový kríž

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)

Mohlo by vás zaujímať aj