• Momentálne nedostupné
Zváracia kožená zástera
search
  • Zváracia kožená zástera
  • Rozmery zváracej koženej zástery

Zváracia kožená zástera

19,00 €   s DPH

15,83 €   bez DPH

Doplnkové ochranné oblečenie chráni pracovný odev a obuv pred teplom a ohňom pri zváračských prácach. Zváracia kožená zástera je vyrobená z hovädzej štiepenej kože, prešívaná kevlarovou niťou vo veľkosti 100 x 80 cm.

Množstvo
Momentálne nedostupnéPotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 917 845 071
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Predstavujeme vám našu spoľahlivú Zváraciu koženú zásteru - ideálny spoločník pre zváračov, ktorí potrebujú doplnkovú ochranu svojho pracovného odevu a obuvi pred vysokými teplotami a ohňom počas zváracích prác.

Táto ochranná zástera je vyrobená z kvalitnej hovädzej štiepenej kože, ktorá je známa svojou odolnosťou voči teplu a ohňu. Materiál vydrží vysoké teploty a zabraňuje prenikaniu nebezpečných tepelných vplyvov na váš odev. Táto zástera je šitá kevlarovou niťou, čo zabezpečuje jej trvanlivosť a odolnosť voči opotrebovaniu v náročných pracovných podmienkach.

S rozmermi 100 x 80 cm ponúka dostatočnú ochranu a pokrytie, aby ste mohli pracovať s istotou a bezpečnosťou. Vďaka jednoduchému upevneniu je možné ju pohodlne a rýchlo nasadiť a odložiť podľa potreby.

Zváracia kožená zástera je neoceniteľným doplnkom pre zváračov, ktorí dbajú na svoju bezpečnosť a ochranu. Zabezpečte si spoľahlivú ochranu svojho pracovného odevu a obuvi s našou kvalitnou zváracou zásterou, aby ste mohli bezpečne a s istotou vykonávať svoju prácu.

Špecifikácie


5010

Tabuľka vlastností

Záruka
2 roky
Materiál
Hovädzia štiepaná koža
Rozmer (d x š x v) [mm]
1000 x 800
Vyhotovenie
Zástery a gamaše

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)

Mohlo by vás zaujímať aj