Zváračské gamaše
search
  • Zváračské gamaše
  • Zváračské gamaše na nohách

Zváračské gamaše

17,00 €   s DPH

14,17 €   bez DPH

Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.

Naše zváračské gamaše sú nevyhnutným príslušenstvom pre profesionálnych zváračov, ktorí kladú dôraz na bezpečnosť a ochranu svojich dolných končatín počas zvárania. Tieto gamaše sú vyrobené z teplu a plameňom odolnej hovädzej kože.

Množstvo
Posledné kusy na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 948 180 181
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Naše zváračské gamaše sú nevyhnutným príslušenstvom pre profesionálnych zváračov, ktorí kladú dôraz na bezpečnosť a ochranu svojich dolných končatín počas zvárania. Tieto gamaše sú vyrobené z teplu a plameňom odolnej hovädzej kože a poskytujú spoľahlivú ochranu od kolien až po chodidlá.

Hovädzia štiepaná koža: Gamaše sú vyrobené z kvalitnej hovädzej kože, ktorá je odolná voči teplu a plameňu. Táto koža poskytuje spoľahlivú ochranu pred horiacimi materiálmi a vysokými teplotami.

Dvojité švy s kevlarovým vláknom: Švy gamaš sú dvojito prešité odolným KEVLAR vláknom, čo zvyšuje ich trvanlivosť a odolnosť voči teplu.

Nitované a spevnené kritické body: Všetky kritické body gamaš sú nitované alebo spevnené zdvojením kože, čo zabezpečuje ich pevnosť a odolnosť voči náročným pracovným podmienkam.

Bezpečnostné nity a patenty: Nity a patenty použité pri výrobe gamaš sú z bezpečnostných dôvodov elektricky nevodivé, čím sa minimalizuje riziko elektrického vedenia počas zvárania.

Certifikované podľa EN 470-1: Tieto zváračské gamaše sú certifikované podľa normy EN 470-1, čo znamená, že spĺňajú prísne štandardy pre ochranu zváračov počas ich práce.

Zváračské gamaše sú kľúčovým príslušenstvom pre profesionálnych zváračov, ktorí si potrebujú chrániť svoje dolné končatiny počas zvárania. S kvalitnou hovädzou štiepanou kožou a odolnými švami s KEVLAR vláknom môžete mať istotu, že vaša bezpečnosť je na najvyššej úrovni.

Špecifikácie


0669

Tabuľka vlastností

Záruka
24 mesiacov
Materiál
Hovädzia štiepaná koža
Veľkosť
Univerzálna
Norma
EN 470-1
Vyhotovenie
Zástery a gamaše
Dĺžka
36 cm

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)

Mohlo by vás zaujímať aj