• Momentálne nedostupné
Zváračské návleky na ruky
search
  • Zváračské návleky na ruky
  • Zváračské návleky na ruky
  • Zváračské návleky na ruky

Zváračské návleky na ruky

4,80 €   s DPH

4,00 €   bez DPH

Zváračské návleky na ruky poskytujú vysokú ochranu počas zváracích prác, chránia ruky a predlaktia pred iskrami, teplom a abrazívnymi materiálmi.

Množstvo
Momentálne nedostupnéPotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 948 180 181
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Zváračské návleky na ruky ponúkajú vysokú úroveň ochrany pre zváračov počas ich práce, zaisťujúc, že ruky a predlaktia zostávajú chránené pred iskrami, teplom a abrazívnym materiálom. Tieto rukávníky sú navrhnuté ako univerzálna veľkosť, aby pasovali na väčšinu používateľov, s elastickým ukončením pre bezpečné a pohodlné nosenie.

S celkovou dĺžkou 40 cm poskytujú tieto rukávníky dostatočné krytie a ochranu nielen rukám, ale aj celým predlaktiam. Ich sivá farba je praktická a menej náchylná na zjavné zafarbenie od zváracích prác.

Vyrobené z hovädzej kože-štiepanky, tieto zváračské návleky na ruky sú nielen odolné, ale aj pohodlné na nosenie. Kožený materiál poskytuje vynikajúcu odolnosť proti opotrebeniu a zároveň zachováva flexibilitu potrebnú pre manipuláciu s zváracími nástrojmi a materiálmi.

Produkty sú certifikované podľa noriem EN ISO 13688:2013 a EN ISO 11611:2015 (trieda 1, A2), čo znamená, že spĺňajú prísne medzinárodné štandardy pre ochranné pracovné oblečenie určené pre zváracie procesy. Táto certifikácia zabezpečuje, že návleky poskytujú spoľahlivú ochranu pred rizikami spojenými so zváraním.

Zváračské návleky na ruky sú ideálne pre profesionálnych zváračov aj pre domácich majstrov, ktorí hľadajú kvalitnú a spoľahlivú ochranu. Ponúkané za cenu za pár, tieto návleky predstavujú výbornú investíciu do bezpečnosti a pohodlia pri zváracích prácach.

Špecifikácie


0670

Tabuľka vlastností

Záruka
24 mesiacov
Materiál
Hovädzia štiepaná koža
Veľkosť
Univerzálna
Vyhotovenie
Rukávniky
Dĺžka
40 cm

Prílohy


Stiahnuť

Technický list - MANCHB

Technický list k zváračským návlekom na ruky MANCHB

Stiahnuť (105.67KB)

Vyhlásenie o zhode - MANCHB

Vyhlásenie o zhode k zváračským návlekom na ruky MANCHB

Stiahnuť (530.14KB)

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)

Mohlo by vás zaujímať aj