• -1,70 €
  • Momentálne nedostupné
Biely popisovač / fixka - Markal
search
  • Biely popisovač / fixka - Markal
  • Biely popisovač / fixka - Markal
  • Ukážka využitia bieleho popisovača / fixky - Markal na joklovom profile
  • Ukážka využitia bieleho popisovača / fixky - Markal na kovovom povrchu
  • Ukážka využitia bieleho popisovača / fixky - Markal na pneumatike

Biely popisovač / fixka - Markal

8,40 €
6,70 €   s DPH Ušetríte 1,70 €

5,58 €   bez DPH

Biely popisovač Markal PAINT RITER + Rough Surface je navrhnutý pre značenie na drsných, hrdzavých a špinavých povrchoch, ktorý využíva smaltovanú živicu.

Množstvo
Momentálne nedostupnéPotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 948 180 181
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Biely popisovač Markal PAINT RITER + Rough Surface je špeciálne navrhnutý pre efektívne a dlhotrvajúce značenie na drsných, hrdzavých a špinavých povrchoch. Tento popisovač využíva inovatívnu smaltovanú živicu, ktorá mu poskytuje vynikajúcu odolnosť proti opotrebovaniu, nepriaznivým poveternostným podmienkam a agresívnym chemikáliám.

Jeho rýchloschnúca receptúra farby zabezpečuje, že farba sa rýchlo viaže na rôzne materiály, čím zanecháva výraznú a dobre viditeľnú stopu. Toto je obzvlášť dôležité v priemyselných a stavebných aplikáciách, kde je potrebné zabezpečiť jasnú a dlhodobo viditeľnú značku.

Popisovač Markal PAINT RITER + Rough Surface je ideálny nástroj pre profesionálov v rôznych odvetviach, kde je potreba značiť na náročných povrchoch. Jeho vysoká odolnosť a kvalita značenia z neho robia neoceniteľný pomocník pre každého, kto potrebuje spoľahlivý a odolný značkovací nástroj.

Vďaka tomu, že je navrhnutý s dôrazom na odolnosť a vysokú viditeľnosť, je biely popisovač Markal PAINT RITER + Rough Surface perfektnou voľbou pre použitie v náročných podmienkach, ako sú stavebné lokality, priemyselné závody, alebo pri práci s hrdzavým a špinavým materiálom. Jeho použitie zabezpečuje jasné a trvalé výsledky, čo zjednodušuje prácu a zvyšuje efektivitu.

Špecifikácie


F13968B

Tabuľka vlastností

Záruka
24 mesiacov
Vyhotovenie
Popisovače a fixky
Farba
Biela

Špecifické referencie

EAN13
0048615969602

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)

Mohlo by vás zaujímať aj