Profesionálna autonabíjačka SOLUTION BC-13S
search
  • Profesionálna autonabíjačka SOLUTION BC-13S
  • Profesionálna autonabíjačka SOLUTION BC-13S
  • Kompletné balenie profesionálnej autonabíjačky SOLUTION BC-13S

Profesionálna autonabíjačka SOLUTION BC-13S

59,00 €   s DPH

49,17 €   bez DPH

Profesionálna transformátorová 12V a 24V nabíjačka SOLUTION BC-13S pre nabíjanie olovených akumulátorov s kapacitou od 20Ah do 90Ah v dvoch stupňoch výkonu “MIN” a “MAX”.

Množstvo
Na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 948 180 181
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Predstavujeme vám profesionálnu autonabíjačku SOLUTION BC-13S - vášho spoľahlivého partnera v oblasti starostlivosti o autobatérie. Tento produkt je stvorený pre profesionálov, ktorí očakávajú nielen výkon a efektivitu, ale aj odolnosť a spoľahlivosť, bez ohľadu na pracovné podmienky.

Všestranná kompatibilita: Autonabíjačka je navrhnutá pre nabíjanie olovených akumulátorov s napätím 12V alebo 24V, čo zabezpečuje jej široké uplatnenie v rôznych typoch vozidiel. Prechod medzi napätiami je jednoduchý vďaka prítomnému prepínaču.

Dvojstupňový výkon: Užívatelia môžu zvoliť medzi režimami MIN a MAX, aby optimálne prispôsobili intenzitu nabíjania aktuálnym potrebám batérie, čím zabezpečia jej dlhšiu životnosť a stabilný výkon.

Presné monitorovanie: Integrovaný ručičkový ampérmeter ponúka okamžité vizuálne zobrazenie nabíjacieho prúdu, čo umožňuje presné monitorovanie celého procesu nabíjania.

Vysoká úroveň ochrany: Bezpečnosť je na prvom mieste vďaka viacvrstvovej ochrane, ktorú zaručuje vnútorná tepelná poistka na vstupe napájania a tavná poistka ochraňujúca výstupné krokosvorky. Tieto prvky efektívne chránia nabíjačku pred preťažením alebo iným poškodením, čím zvyšujú jej životnosť aj v náročných podmienkach.

Odolná konštrukcia: Masívne kovové telo nabíjačky nie je len o estetike. Ponúka vysokú odolnosť proti mechanickému opotrebeniu a je pripravené vydržať extrémne pracovné podmienky.

Široký rozsah kapacity: S možnosťou nabíjania akumulátorov s kapacitou od 20 Ah do 90 Ah, táto nabíjačka je skvostom flexibilnosti, pripraveným uspokojiť rozličné potreby profesionálnych užívateľov.

SOLUTION BC-13S nie je obyčajným nástrojom - je to produkt, ktorý bol vyvinutý s ohľadom na skutočné výzvy, ktorým čelia profesionáli každý deň. Od robustnej konštrukcie až po premyslené bezpečnostné prvky, táto autonabíjačka je viac než pripravená stať sa neoddeliteľnou súčasťou vašej výbavy.

Zoznam funkcii

Informácia o type batérie je uvedená na technickom štítku batérie, prípade je uvedená v návode na obsluhu používanej batérie.

Špecifikácie


BC-13S

Tabuľka vlastností

Záruka
24 mesiacov
Modelová rada
BC
Napájacie napätie
230V
Napätie akumulátora
12V
24V
Nastavenie nabíjacieho napätia
Áno
Maximálny nabíjací prúd
7A
Displej
Nie
Kapacita nabíjaného akumulátora
20 - 90 Ah
Kapacita pre udržiavanie akumulátora
Nepodporuje
Regenerácia autobatérie (Desulfatizácia)
Áno
Regulačné stupne nabíjacieho prúdu
2
Určené pre akumulátory
Olovené batérie (Pb)
Určené pre
Automobily
Dodávky
Plavidlá
Váha [kg]
5
Rozmer (d x š x v) [mm]
305 x 260 x 220

Špecifické referencie

EAN13
8583678861019

Prílohy


Stiahnuť

Produktový list - SOLUTION BC

Produktový list k nabíjačkám autobatérii SOLUTION BC-13S, BC-15S, BC-30S, BC-50S

Stiahnuť (417.19KB)

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)

Mohlo by vás zaujímať aj