Zvárací drôt CuSi3 Ø 0,8mm / 2kg
search
  • Zvárací drôt CuSi3 Ø 0,8mm / 2kg

Zvárací drôt CuSi3 Ø 0,8mm / 2kg

76,80 €   s DPH

64,00 €   bez DPH

Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.

Zvárací drôt CuSi3 s priemerom 0,8 mm a hmotnosťou 2 kg predstavuje vysokokvalitný plný medený drôt, navrhnutý špeciálne pre precízne spájkovacie a zváracie práce.

Množstvo
Na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 948 180 181
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Zvárací drôt CuSi3 s priemerom 0,8 mm a hmotnosťou 2 kg predstavuje vysokokvalitný plný medený drôt, navrhnutý špeciálne pre precízne spájkovacie a zváracie práce. Tento drôt je vyvinutý pre spájkovanie zliatin zinku a medi, ako aj pre zváranie nízkolegovaných a nelegovaných ocelí a liatiny metódou MIG, čo ho robí ideálnym pre širokú škálu aplikácií.

Bez povrchovej úpravy, CuSi3 je perfektne prispôsobený na spájkovanie pozinkovaných oceľových plechov, poskytujúc vysokú odolnosť a estetiku spoja. Tento drôt je tiež vhodný pre zváranie nízkolegovaných a nelegovaných ocelí a liatiny, a to vďaka svojim vynikajúcim zváracím vlastnostiam.

Jedinečnosť drôtu CuSi3 spočíva v jeho schopnosti použitia pri MIG spájkovaní, kde dochádza k roztaveniu len prídavného materiálu bez natavovania zváraného materiálu. Táto metóda je obzvlášť vhodná pre prácu s pozinkovanými plechmi a umožňuje spájanie aj veľmi tenkých plechov bez deformácie.

Drôt CuSi3 obsahuje spojivo s prímesou kremíka alebo mangánu, čo zaručuje vynikajúce zmáčacie vlastnosti a odolnosť voči oderu. Týmto je zabezpečená vysoká kvalita a trvanlivosť spoja. Výsledný spoj je navyše odolný voči korózii, čo eliminuje potrebu ďalších povrchových úprav.

Pri spájkovaní sa odporúča použiť ako ochranú atmosféru čistý argón (Ar), čo zabezpečí čistotu a kvalitu spoja.

Špecifikácie


CUSI3/0,8

Tabuľka vlastností

Priemer drôtu
Ø 0,8mm
Váha [kg]
2

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)

Mohlo by vás zaujímať aj