Ergonomické tesárske kladivo značky WOKIN
search
  • Ergonomické tesárske kladivo značky WOKIN

Ergonomické tesárske kladivo

8,80 €   s DPH

7,33 €   bez DPH

Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.

Ergonomické tesárske kladivo s hmotnosťou 600g od značky WOKIN redefinuje kvalitu a pohodlie pri tesárskych prácach. Toto kladivo kombinuje vysoko kvalitné materiály s moderným dizajnom, aby sa stalo neoceniteľným nástrojom pre každého remeselníka.

Množstvo
Na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 948 180 181
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Ergonomické tesárske kladivo od značky WOKIN redefinuje kvalitu a pohodlie pri tesárskych prácach. Toto kladivo kombinuje vysoko kvalitné materiály s moderným dizajnom, aby sa stalo neoceniteľným nástrojom pre každého remeselníka.

Kladivo má kovanú hlavu z vysoko kvalitnej špeciálnej nástrojovej ocele, čo zabezpečuje vynikajúcu odolnosť proti opotrebeniu a dlhú životnosť. Tepelné spracovanie zvyšuje pevnosť a zaručuje, že kladivo zvládne aj tie najnáročnejšie úlohy bez poškodenia alebo deformácie.

Čo robí toto kladivo skutočne výnimočným, je jeho ergonomický dizajn. Každá časť je navrhnutá tak, aby minimalizovala namáhanie ruky pri práci a zároveň zvyšovala presnosť a efektivitu pri každom údere.

Kladivo je tiež balené s farebným samolepiacim štítkom, ktorý okrem iného informuje o jeho hlavných vlastnostiach. Takýto balík je ideálny pre predajné miesta a zároveň poskytuje zákazníkovi všetky potrebné informácie o produkte.

Špecifikácie


252506

Tabuľka vlastností

Vlastnosti
Tepelne spracované
Materiál
Špeciálna nástrojová oceľ (CrV)
Váha [kg]
0,6
Vyhotovenie
Kladivá

Špecifické referencie

EAN13
6970010265468

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)