Svorka LIGHT
search
  • Svorka LIGHT
  • Svorka LIGHT v praxi

Svorka LIGHT

14,60 €   s DPH

12,17 €   bez DPH

Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.

Svorka LIGHT: ľahká, flexibilná s dosahom 165 mm, zvieracou silou až 140 kg. Ideálna pre každú dielňu. Zvýšte efektivitu vašich projektov!

Množstvo
Posledné kusy na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 948 180 181
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Spoľahlivý a všestranný pomocník do vašej dielne. Predstavujeme vám svorku z rady LIGHT, ktorá je navrhnutá tak, aby sa stala neoddeliteľnou súčasťou každej dielne, či už hobby alebo profesionálnej. Naša svorka LIGHT nie je len ďalším nástrojom. Je to revolúcia v posuvných závorkách, ktorá prináša efektivitu, presnosť a bezpečnosť do všetkých vašich projektov.

Ľahkosť a flexibilita

S hmotnosťou iba 0,4 kg je svorka LIGHT jednou z najľahších na trhu. Jej nízka hmotnosť v kombinácii s rozsahom 165 mm umožňuje ľahké manipuláciu a prispôsobenie sa akémukoľvek dielenskému prostrediu. To znamená, že už viac nebudete musieť bojovať s ťažkými alebo nepraktickými svorkami, ktoré zdržujú pracovný proces.

Univerzálnosť a sila

Svorka LIGHT disponuje zvieracou silou až 140 kg, čo ju predurčuje na rôzne typy prác, od tých najjemnejších až po projekty vyžadujúce maximálnu presnosť a pevnosť. Dosah 65 mm a rozmer nosníka 13 x 6 mm zabezpečujú, že svorka LIGHT je schopná uchopiť širokú škálu materiálov bez rizika poškodenia alebo posunutia.

Inovácia a kvalita

Jedinečnosť svorky LIGHT je tiež v jej dizajne. Závit M6 a štandardný pad poskytujú dodatočnú flexibilitu a možnosť prispôsobenia pre špecifické požiadavky vašich projektov. Či už potrebujete upevniť materiál na presné vŕtanie alebo zabezpečiť súčiastky pre finálne montáže, svorka LIGHT sa prispôsobí bez problémov.

Špecifikácie


UB65AM

Tabuľka vlastností

Záruka
24 mesiacov
Rukoväť
Dvojzložkový plast
Váha [kg]
0,4
Vyhotovenie
Svorky

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)