Deformačná hadicová spona s vložkou
search
  • Deformačná hadicová spona s vložkou

Deformačná hadicová spona s vložkou

0,90 €   s DPH

0,75 €   bez DPH

Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.

Deformačná nerezová spona pre spoľahlivé, pevné spojenia. Ideálna pre TIG/MIG horáky, úsporná, rôzne veľkosti. Dlhá životnosť, odolnosť voči korózii.

Upínací priemer: 15,3 mm
Množstvo
Na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 948 180 181
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Na rozdiel od tradičných nerezových skrutkovacích spôn, deformačná hadicová spona s vložkou poskytuje nielen kompaktnejšie riešenie, ale zároveň zaručuje pevnosť a odolnosť spojenia. S jej využitím napríklad v automobilovom priemysle, kde je potrebné ušetriť každý milimeter a gram, sa stáva neoceniteľným partnerom pre montáž a udržiavanie spojov, najmä v priestorovo obmedzených podmienkach.

Kľúčové vlastnosti

Priestorová úspornosť: Vďaka jej kompaktnému dizajnu sa stáva nenahraditeľnou v situáciách, kde je každý centimeter na nezaplatenie.

Všestrannosť: Deformačná hadicová spona s vložkou je vhodná pre širokú škálu aplikácií, vrátane TIG a MIG horákov, čím ponúka univerzálne riešenie pre rôzne zváracie potreby.

Prispôsobivosť: Dostupná v rôznych šírkach a priemeroch, táto spona sa prispôsobí akémukoľvek rozmeru hadice, čo zabezpečuje pevné a bezpečné spojenie.

Kvalitný materiál: Vyrobená z odolnej nerezovej ocele, zaručuje dlhú životnosť a odolnosť voči korózii, čo je v automobilovom priemysle nevyhnutné.

Špecifikácie


AFEFI-OZB

Tabuľka vlastností

Záruka
24 mesiacov
Materiál
Oceľ

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)