Hadica na zváranie - CO2
search
  • Hadica na zváranie - CO2

Hadica na zváranie - CO2 / Argón

2,50 €   s DPH

2,08 €   bez DPH

Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.

Vysokokvalitná CO2/Argón hadica pre MIG/TIG zváračky s výpletom. Vnút. Ø 8mm, vonk. Ø 13mm. Ideálna pre SOLUTION LINE/MAG 3190. Odolná, univerzálna.

Množstvo
Na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 948 180 181
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Hľadáte spoľahlivú a kvalitnú hadicu na zváranie, ktorá je kompatibilná s CO2 alebo Argónom pre Vaše MIG a TIG zváracie stroje? Predstavujeme Vám hadicu na zváranie - CO2 / Argón, ideálnu pre profesionálnych aj hobby zváračov, ktorí požadujú maximálnu efektivitu a spoľahlivosť.

Vysoká odolnosť a flexibilita

Naša plynová hadica na CO2 alebo Argón je navrhnutá s ohľadom na náročné podmienky, ktorým musí hadica odolávať pri zváraní. Vďaka vnútornému priemeru 8 mm a vonkajšiemu priemeru 13 mm poskytuje optimálny prietok plynu, čím zabezpečuje stabilný zvárací plameň. Spevňujúci výplet zabezpečuje, že hadica si zachová svoju flexibilitu bez ohrozenia odolnosti proti mechanickému poškodeniu.

Univerzálna kompatibilita

Či už pracujete s argónom, CO2, alebo zmesou Ar/CO2, naša hadica je navrhnutá tak, aby vyhovovala všetkým Vašim potrebám. Je ideálnym riešením pre zváračky SOLUTION LINE, SOLUTION MAG 3190 a ďalšie stroje kompatibilné s metódami zvárania MIG/MAG. Táto univerzálnosť umožňuje zváračom používať jednu hadicu pre rôzne typy zváracích prác, čím sa znižujú náklady a zjednodušuje práca.

Maximálna efektivita a spoľahlivosť

Použitím našej hadice na zváranie - CO2 / Argón si môžete byť istí, že Vaše zváracie projekty budú prebiehať hladko a efektívne. Dôkladné testovanie a kontrola kvality zabezpečujú, že každá hadica spĺňa najvyššie štandardy odolnosti a výkonu. Investícia do kvalitnej hadice znamená nielen lepšie výsledky zvárania, ale aj dlhodobé úspory nákladov vďaka nižšej potrebe výmeny vybavenia.

Prečo si vybrať hadicu na zváranie - CO2 / Argón

Odolnosť a dlhodobá použiteľnosť: Spevňujúci výplet zabezpečuje, že naša hadica vydrží aj v náročných podmienkach bez poškodenia.

Univerzálna kompatibilita: Bez ohľadu na typ zváracieho plynu, naša hadica poskytuje spoľahlivé a stabilné zváranie.

Vysoká efektivita: Optimalizovaný vnútorný a vonkajší priemer zabezpečujú perfektný prietok plynu pre konzistentné zváracie výsledky.

Špecifikácie


QB0024

Tabuľka vlastností

Záruka
24 mesiacov
Plyn
Argón
CO2
Mix (CO2 + Ar)
Tlak
17 Barov
Vonkajší priemer
Ø 13 mm
Vnútorný priemer
Ø 8 mm

Špecifické referencie

EAN13
8028485166402

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)