Zvárací horák SOLUTION MB 25
search
  • Zvárací horák SOLUTION MB 25
  • Zvárací horák SOLUTION MB 25 s káblom
  • Konektor k zváraciemu horáku SOLUTION MB 25

Zvárací horák SOLUTION MB 25

97,76 €   s DPH

81,47 €   bez DPH

Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.

Zvárací horák SOLUTION MB 25: vrcholné spojenie kvality, ergonómie a technológie pre profesionálne MIG/MAG zváranie. Vysoký výkon, pohodlie, dlhá životnosť.

Dĺžka horáka: 3 metre
Množstvo
Na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 948 180 181
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Zvárací horák SOLUTION MB 25 predstavuje špičku v oblasti MIG/MAG zváracích technológií. Jeho inovatívny dizajn a vysoká technologická kvalita zaručujú efektívne a pohodlné používanie pre všetkých profesionálov v zváračskom priemysle. Vďaka perfektnej ergonómii a výnimočným materiálom ponúka tento model nevídaný komfort a kontrolu pri práci.

Vlastnosti a výhody

Zvárací horák SOLUTION MB 25 sa môže pochváliť krátkou, ergonomicky tvarovanou rukoväťou s GRIP systémom, ktorý sa postará o bezpečný a pevný úchop. Mäkčené časti rukoväte a strategicky umiestnený guľový kĺb umožňujú jednoduchú manipuláciu a presné vedenie horáka pri zváraní.

Napriek svojim kompaktným rozmerom horák poskytuje vysoký výkon - 230A pri použití CO2 a 200A pri zmesi plynu M21, čo spĺňa požiadavky normy DIN EN 439. Pracovný cyklus 60% zaručuje spoľahlivosť a dlhú životnosť aj pri náročných podmienkach. Horák je vybavený pružinovým systémom odľahčenia, ktorý zabraňuje ohybu kábla a zaisťuje jeho dlhú životnosť.

Technológia a konštrukcia

Použitá technológia chladenia plynom efektívne znižuje teplotu povrchových plôch, čo minimalizuje vznik rozstreku na rýchlo opotrebovateľných dieloch. Táto funkcia zvyšuje efektivitu práce a zároveň predlžuje životnosť horáka.

S horákom SOLUTION MB 25 je možné pracovať s drôtmi priemeru 0,8 až 1,2 mm, čo poskytuje flexibilitu pri zváraní rôznych materiálov. Dĺžka kábla 3 metre zaisťuje dostatočnú mobilitu pri práci, zatiaľ čo štandardizovaná EURO zástrčka umožňuje jednoduché pripojenie k väčšine zváracích poloautomatov na trhu.

Aplikácie a použitie

Zvárací horák SOLUTION MB 25 je ideálny pre zváranie nízkolegovaných ocelí v ochrannej atmosfére CO2 alebo zmesi plynov, ako aj pre zváranie vysoko-legovaných ocelí a neželezných kovov v argónovom štíte. Pre zváranie ľahkých zliatin sa odporúča použiť teflónové alebo teflón-karbónové vodiace vložky.

Záver

Vďaka vynikajúcim technickým parametrom, ergonomickému dizajnu a vysoko kvalitným materiálom predstavuje zvárací horák SOLUTION MB 25 ideálnu voľbu pre profesionálov hľadajúcich spoľahlivosť, výkon a komfort pri práci. Jeho všestrannosť a odolnosť zaručujú, že bude dlhodobo vyhovovať potrebám náročného zváračského priemyslu.

Špecifikácie


MIG25/3M

Tabuľka vlastností

Záruka
24 mesiacov
Modelová rada
MB
Maximálny zvárací prúd
230A
Zaťažovateľ 60% (CO2)
230 A
Zaťažovateľ 60% (CO2 + Ar)
200 A
Metódy zvárania
MIG/MAG
Spôsob chladenia
Vzduchom

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)