Čiapočka na HELVI ST-70
search
  • Čiapočka na HELVI ST-70
  • Čiapočka na HELVI ST-70

Čiapočka na HELVI ST-70

16,55 €   s DPH

13,79 €   bez DPH

Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.

Čiapočka na horáky HELVI ST-70 a H-70 je dôležitým komponentom pre každého, kto využíva plazmové rezačky týchto modelov od talianskeho výrobcu HELVI.

Množstvo
Na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 948 180 181
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Čiapočka na horáky HELVI ST-70 a H-70 predstavuje dôležitý náhradný diel pre všetky plazmové rezačky používajúce tieto modely horákov od talianskeho výrobcu HELVI. Tento komponent je navrhnutý tak, aby poskytoval ochranu a smerovanie plazmového prúdu počas rezania, čo je kritické pre dosiahnutie optimálnych rezacích výsledkov.

Vyrobená z vysokokvalitných materiálov, čiapočka zabezpečuje, že plazmový oblúk je presne vedený na spracovávaný materiál, čím minimalizuje tepelné poškodenie okolitého materiálu a zabezpečuje čisté a presné rezy. Jej použitie je neoceniteľné najmä pri práci s tenkými alebo presnými materiálmi, kde je potrebná vysoká presnosť rezania.

Inštalácia a výmena čiapočky je jednoduchá a intuitívna, čo umožňuje užívateľom rýchlo sa prispôsobiť rôznym rezacím požiadavkám bez zbytočných prestojov. Odolnosť a dlhodobá životnosť tohto doplnku znamená, že je vhodná pre intenzívne používanie v priemyselnom prostredí, znižujúc potrebu častých výmen a údržby.

Použitím čiapočky na horáky HELVI ST-70 a H-70 si zabezpečíte, že vaše plazmové rezačky budú vždy pripravené na efektívne a presné rezacie operácie. Tento doplnok je ideálnou voľbou pre profesionálov, ktorí požadujú spoľahlivosť, presnosť a kvalitu pri svojej rezacej práci.

Špecifikácie


23015359BH

Tabuľka vlastností

Záruka
24 mesiacov
Kompatibilné s horákmi
H 70
ST 70

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)