Filter vlastností

Cena

Cena

 • 8,00 € - 139,00 €

Značka

Značka

Vyhotovenie

Vyhotovenie

Váha [kg]

Váha [kg]

Dĺžka elektródy [mm]

Dĺžka elektródy [mm]

Priemer elektródy

Priemer elektródy

Zváracie elektródy - MMA

V našej špecializovanej kategórii zváracích elektród určených pre metódu zvárania MMA, známou aj ako Manual Metal Arc zváranie nájdete všetko, čo potrebujete pre MMA zváranie rôznych materiálov. Naša kolekcia zváracích elektród ponúka spoľahlivé a vysoko výkonné nástroje pre profesionálnych zváračov aj nadšených remeselníkov, ktorí preferujú túto tradičnú a flexibilnú techniku zvárania.

Nezáleží na tom, či robíte zváranie na profesionálnej úrovni alebo máte zváračku pre domáce projekty, naša kategória zváracích elektród - MMA vám ponúka výnimočný výber nástrojov pre efektívne a spoľahlivé zváranie. Vyberte si elektródy, ktoré vyhovujú vašim potrebám a dosiahnite excelentné výsledky pri vašich zváracích projektoch.

Zváracie elektródy - MMA už od 10,80€ - TECH SOLUTION

Podkategórie

 • Elektródy na oceľ

  Elektródy na oceľ sú základné zložky zváracích prác, ktoré sú špeciálne navrhnuté na zváranie oceľových materiálov. Vďaka svojej špeciálnej zmesi poskytujú optimálnu priľnavosť, stabilný oblúk a minimálne striekanie.

  V našom eshope nájdete široký výber elektród určených na rôzne druhy oceľových materiálov. Či už potrebujete zvárať mäkkú oceľdokonca vysoko-uhličitú oceľ, máme pre vás to správne riešenie.

  Priemer elektródy

  Ø 1,6 mmØ 2,0 mmØ 2,5 mmØ 3,2 mmØ 4,0 mmØ 5,0 mm

 • Elektródy na nerez

  Zváranie nerezovej ocele vyžaduje špeciálne elektródy, ktoré sú navrhnuté tak, aby zabezpečovali kvalitné a trvanlivé zvary, pričom zároveň udržiavajú charakteristiky nerezovej ocele, ako sú odolnosť voči korózii a estetický vzhľad.

  V našom eshope ponúkame široký sortiment elektród na nerez, vhodných pre rôzne aplikácie a typy nerezových materiálov. Bez ohľadu na to, či zvárate tenkostenné plechy alebo hrubé konštrukčné komponenty, máme pre vás ideálnu elektródu.

  Priemer elektródy

  ø 2,0 mmø 2,5 mmø 3,2 mm

 • Elektródy na liatinu

  Zváranie liatiny predstavuje výzvu pre mnohých zváračov, pretože tento materiál má špecifické vlastnosti, ktoré môžu komplikovať proces zvárania. Preto je dôležité používať správne elektródy, ktoré sú špeciálne navrhnuté na zváranie liatinových komponentov.

  V našom eshope nájdete kvalitné elektródy na liatinu, ktoré sú navrhnuté tak, aby poskytovali stabilný zvárací oblúk, vysokú pevnosť zvaru a minimálne skreslenie materiálu.

  Priemer elektródy

  ø 2,5 mmø 3,2 mm

 • Elektródy na hliník

  V tejto kategórii nájdete široký výber elektród špeciálne navrhnutých pre vaše zváranie a spojovacie potreby s hliníkom. Elektródy na hliník sú dôležitým nástrojom pre profesionálnych zváračov, remeselníkov aj domácich majstrov, ktorí sa zaoberajú prácou s touto ľahkou a odolnou kovovou zliatinou.

  Ponúkané elektródy sú starostlivo vyrobené a vybrané tak, aby ponúkali vynikajúce výsledky pri zváraní hliníka. Sú navrhnuté, aby zabezpečili stabilné a pevné spoje s minimálnym ohrozovaním integrity materiálu. Okrem toho, ponúkame elektródy rôznych veľkostí a typov, aby sme zodpovedali všetkým potrebám projektov.

Počet produktov: 11

Zobrazené produkty: 1-11 z 11 položiek

Aktívne filtre