Servis zváracej techniky

Snažíme sa pre našich zákazníkov vyvíjať riešenia na údržbu, opravu a prispôsobenie produktov zváracej techniky a zároveň zlepšiť dlhodobý zážitok zo zvárania. Naša ponuka zahŕňa nielen záručný servis, ale aj servis po uplynutí štandartnej 2 ročnej záruky od kúpy tovaru, čím vám zabezpečíme maximálnu spokojnosť a bezpečnosť pri vašich zváracích prácach.

Všetky produkty značky SOLUTION sú servisované v Nitre. Na rozdiel od konkurencie nemusíte pracne posielať stroje do Čiech, Maďarska, alebo Poľska. Dokonca, ľahšie opravy sme schopní spraviť na počkanie: Ráno prídete a cez obed už zvárate, režete alebo nabíjate.

Máme profesionálne vyškolený servisný tím ľudí, ktorí sú schopní rýchlo reagovať a vyriešiť problém. Naše servisné stredisko je vybavené modernými meracími prístrojmi, disponujeme schémami strojov na základe ktorých vieme rýchlo diagnostikovať a vyriešiť problém. 

Náš tím tvoria odborníci s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti zváračskej techniky. Sme hrdí na to, že môžeme byť vaším partnerom pre všetky zváracie potreby. Bez ohľadu na to, či ste jednotlivec alebo firma, radi vám pomôžeme.

Disponujeme najväčším skladom náhradných dielov pre záručné alebo pozáručné opravy zváračiek na Slovensku.

Nezáleží na tom, kde ste ho kúpili

Pokazený tovar nám môžete priniesť na pozáručný servis aj bez dokladu o kúpe. Nezáleží na tom, kde ste ho kúpili.

Oprava zvyčajne trvá 14 dní

Zvyčajne sa nám podarí vybaviť opravu do 14 dní. Dĺžka opravy však závisí od aktuálnej dostupnosti náhradných dielov a vyťaženosti servisných technikov. Predbežný dátum s vami prekonzultuje servisný technik.

Cenu opravy dopredu schvaľujete

Po obhliadke tovaru a úvodnej diagnostike zariadenia vás bude kontaktovať technik s cenovou ponukou. Oprava tovaru prebehne až po tom, čo odsúhlasíte jej cenu.