Filter vlastností

Cena

Cena

 • 115,00 € - 1 043,00 €

Značka

Značka

Modelová rada

Modelová rada

Vyhotovenie

Vyhotovenie

Zaťažovateľ 60%

Zaťažovateľ 60%

Zaťažovateľ 100%

Zaťažovateľ 100%

Priemer elektród MMA

Priemer elektród MMA

Používané elektródy MMA

Používané elektródy MMA

Vstupné napätie

Vstupné napätie

Príkon

Príkon

Prúdový rozsah

Prúdový rozsah

LCD displej

LCD displej

Zváračky elektródové (MMA)

Vitajte v našej špecializovanej kategórii elektródových zváračiek MMA (Manual Metal Arc), ktoré sú navrhnuté pre spoľahlivé, všestranné a robustné zváranie. Elektródové zváračky sú obľúbenými nástrojmi medzi zváračmi všetkých úrovní zručností a nachádzajú svoje uplatnenie v širokej škále aplikácií.

Elegantné využitie elektródových zváračiek MMA sa rozprestiera od jednoduchých domácich projektov až po náročné priemyselné aplikácie. Bez ohľadu na vaše zváracie potreby, naše zváračky vám umožnia dosiahnuť spoľahlivé a trvanlivé výsledky v zváracích projektoch.

Zváračky elektródové (MMA) už od

Podkategórie

 • Jednoduché elektródové

  Vitajte v našej špecializovanej kategórii jednoduchých elektródových zváračiek MMA, ktoré sú navrhnuté tak, aby zváranie bolo pre vás jednoduché, efektívne a bezproblémové. Naša ponuka zváračiek je zameraná na tých, ktorí hľadajú spoľahlivý nástroj pre svoje zváracie potreby bez zložitých nastavení a komplikovaných funkcií.

  Naše jednoduché elektródové zváračky MMA sú ideálne pre tých, ktorí hľadajú spoľahlivý a ľahko použiteľný nástroj pre svoje zváracie potreby. Bez ohľadu na to, či pracujete na drobných domácich projektoch alebo potrebujete spoľahlivý nástroj pre remeselnícke práce, naše zváračky vám pomôžu dosiahnuť vynikajúce výsledky bez zbytočnej komplikácie.

 • S metódou TIG navyše

  Vitajte v našej špeciálnej kategórii elektródových zváračiek MMA s pridanou hodnotou - schopnosťou vykonávať aj metódu TIG (Tungsten Inert Gas) zvárania. Naša ponuka týchto zváračiek je navrhnutá tak, aby spĺňala potreby zváračov, ktorí vyžadujú flexibilitu a výkon v jednom spoľahlivom zariadení.

  Naše zváračky MMA s možnosťou TIG sú vynikajúcim riešením pre tých, ktorí potrebujú v jednom zariadení kombinovať flexibilitu MMA zvárania s presnosťou a čistotou TIG zvárania. Bez ohľadu na vaše zváracie projekty, tieto zváračky vám umožnia dosiahnuť excelentné výsledky a zvládnu rôzne úlohy s jediným spoľahlivým zariadením.

 • S funkciou PFC

  Invertorové zváračky na zváranie obalenou elektródou (MMA), ktoré majú navyše možnosť zvárať volfrámovými elektródami (TIG) a s funkciou PFC, ktorá stabilizuje napájanie pri veľmi kolísavom napájacom napätí, napr. pri napájaní z elektrocentrály, alebo z dlhého predlžovacieho kábla.

 • S trojfázovým napájaním

  Vitajte v našej špeciálnej kategórii elektródových zváračiek MMA s trojfázovým napájaním, ktoré sú navrhnuté pre profesionálnych zváračov a náročné priemyselné aplikácie. Naša ponuka zváračiek je určená pre tých, ktorí vyžadujú spoľahlivý výkon a vysokú kapacitu zvárania s možnosťou práce na trojfázovom elektrickom prúde.

  Naše elektródové zváračky MMA s trojfázovým napájaním sú navrhnuté tak, aby splnili náročné požiadavky profesionálnych zváračov. S ich spoľahlivým výkonom a schopnosťou zvárať hrubé materiály sú ideálnym riešením pre náročné priemyselné aplikácie. Bez ohľadu na veľkosť vášho projektu, tieto zváračky vám umožnia dosiahnuť excelentné výsledky.

Počet produktov: 18

Zobrazené produkty: 1-18 z 18 položiek

Aktívne filtre