Filter vlastností

Cena

Cena

  • 0,00 € - 10,00 €

Vyhotovenie

Vyhotovenie

Vlastnosti

Vlastnosti

Rukoväť

Rukoväť

Dĺžka

Dĺžka

Skrutkovacie náradie

Táto kategória obsahuje široký výber precízneho a spoľahlivého náradia značky WOKIN. Táto kategória pokrýva širokú škálu nástrojov, ktoré sú nevyhnutné pre každého majstra či profesionála.

Nájdete tu všetko, čo potrebujete pre skrutkovacie práce. Od krížových skrutkovačov, ktoré sú ideálne pre všeobecné montážne práce, po ploché skrutkovače, ktoré sa hodia pre precízne a jemné skrutkovacie úlohy. Naša ponuka obsahuje aj sady bitov pre rôzne typy a veľkosti skrutiek, imbusové kľúče pre hexagonálne skrutky a nitovacie kliešte pre spojovanie materiálov pomocou nýtov.

Všetky naše skrutkovacie nástroje od značky WOKIN sú vyrobené s vysokou precíznosťou a kvalitou, čo zaručuje spoľahlivú funkčnosť a dlhú životnosť. Bez ohľadu na to, či ste domáci majster alebo skúsený odborník, naše skrutkovacie náradie vám poskytne spoľahlivý výkon a precíznosť, ktorú potrebujete pre úspešné dokončenie svojich projektov.

Urobte svoje práce efektívnejšie a presnejšie s naším výberom skrutkovacieho náradia od značky WOKIN. Pridajte si tieto nevyhnutné nástroje do svojej zbierky ešte dnes.

Skrutkovacie náradie už od 0,64€ - TECH SOLUTION

Počet produktov: 25

Zobrazené produkty: 1-18 z 25 položiek

Aktívne filtre