Možnosti platby

Odporúčané spôsoby platby

Ikona VISA
Ikona Mastercard
Ikona Maestro
Ikona Diners Club International

Online platba kartou

Platby prostredníctvom platobnej stránky eCard sú chránené najvyššou formou zabezpečenia. Kompletný prenos dát je maximálne zabezpečený šifrovaním. Pre platbu je možné využiť kreditné / debetné karty VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro alebo Diners Club International. Platobná brána je plne certifikovaná kartovými asociáciami na báze štandardov 3D Secure - MasterCard SecureCode™ a Verified by VISA.

Ikona Apple Pay

Apple Pay

Apple Pay je bezpečný a jednoduchý spôsob platenia na zariadeniach od značky Apple (iPhone, iPad a MacBook). Stačí si uložiť a nechať zapamätať platobnú kartu do zariadenia, ktorým chcete platiť. Funguje iba v internetovom prehliadači Safari.

Ikona Google Pay

Google Pay

Google Pay je oficiálna služba od spoločnosti Google, ktorá poskytuje pohodlný spôsob platby ako s bežnou platobnou kartou. Pre použitie musíte uložiť platobnú kartu v aplikácii Google Store, v Google účte alebo v rámci prehliadača Chrome. Táto platobná metóda sa dá využiť aj na zariadeniach s operačným systémom Android.

Ostatné druhy platby

Platba bankovým prevodom

Platbu uskutočnite prostredníctvom internet bankingu Vašej banky alebo osobne na pobočke Vašej banky. Údaje pre platbu Vám zašleme emailom po potvrdení objednávky.

Platba na faktúru

Pre firemných zákazníkov ponúkame možnosť platby na faktúru s dobou splatnosti do 14 dní.

Dobierkou

Platbu vykonáte prepravcovi až pri preberaní tovaru. Platba kuriérovi je možná platobnou kartou alebo v hotovosti. Za platbu dobierkou účtujeme poplatok.

Platba osobne na predajni

Tovar môžete uhradiť v hotovosti alebo platobnou kartou na predajni: Biovetská 32, 949 01 Nitra. Viac informácii.