Filter vlastností

Cena

Cena

 • 21,00 € - 4 025,00 €

Značka

Značka

Akcie

Výpredaj zváračiek

Podkategórie

 • Kompletné zváracie sety

  Kategória kompletné zváracie sety obsahuje produkty, ktoré kombinujú niekoľko kľúčových prvkov pre vaše zváracie projekty spoločne do jedného balenia. Naša ponuka kompletých zváracích setov obsahuje všetko, čo potrebujete na spoľahlivé, efektívne a bezproblémové zváranie. Tieto zváracie sety sú navyše k dispozícii za výhodné akciové ceny.

  Výhodou našich kompletných zváracích setov je, že vám ušetria čas pri výbere jednotlivých komponentov a zabezpečia, že máte všetko potrebné na jednom mieste. To je výborné pre zváračov všetkých úrovní skúseností, či už ste začínajúci zvárač alebo skúsený profesionál. A to všetko s výhodnou akciovou cenou.

 • Zváracie sety s kuklou

  V kategórii zváracie sety s kuklou nájdete unikátne zváracie súpravy, ktoré obsahujú niekoľko typov zváračiek spolu s vysoko efektívnou samostmievacou kuklou. Naša ponuka týchto zváracích súprav je zameraná na zvýšenie vašej bezpečnosti a pohodlia počas zvárania, a to za špeciálnu zvýhodnenú cenu.

  Výber zváracích súprav so samostmievacou kuklou z našej kategórie vám umožní mať všetko, čo potrebujete pre bezpečné a účinné zváranie v jednom balení. Bez ohľadu na vaše zváracie potreby, u nás nájdete súpravu, ktorá vám pomôže dosiahnuť excelentné výsledky.

Počet produktov: 28

Zobrazené produkty: 1-18 z 28 položiek

Aktívne filtre