Filter vlastností

Cena

Cena

 • 9,00 € - 750,00 €

Značka

Značka

Váha [kg]

Váha [kg]

Priemer drôtu

Priemer drôtu

Zváracie drôty - MIG/MAG

Vitajte v našej špecializovanej kategórii zváracích drôtov, ktoré sú určené pre metódu zvárania MIG/MAG. Táto kategória je navrhnutá tak, aby uspokojila potreby zváračov rôznych úrovní zručností, od profesionálov až po nadšených domácich majstrov, ktorí preferujú túto modernú a výkonnú techniku zvárania.

Či už zvárate na profesionálnej úrovni alebo máte zváračku pre domáce projekty, naša kategória zváracích drôtov MIG/MAG je tu, aby vám poskytla spoľahlivé a výkonné riešenia pre vaše zváranie. Vyberte si ten správny drôt a dosiahnite excelentné výsledky vo vašich zváracích projektoch.

Zváracie drôty - MIG/MAG už od 15,25€ - TECH SOLUTION

Podkategórie

 • Drôty na oceľ

  Kategória Drôty na oceľ zahŕňa široký výber zváracích drôtov navrhnutých špeciálne pre rôzne typy ocele a rôzne aplikácie zvárania. Nech ste profesionálny zvárač alebo domáci majster, nájdete tu produkty, ktoré vám pomôžu dosiahnuť spoľahlivé a kvalitné zváranie ocele.

  Nezáleží na tom, či pracujete na oprave domácnosti alebo na náročnejšom priemyselnom projekte, v kategórii zváracích drôtov na oceľ nájdete presne to, čo potrebujete. Vyberte si z našej širokej ponuky, aby ste dosiahli spoľahlivé, pevné a kvalitné zváranie ocele.

 • Drôty na nerez

  Kategória zváracích drôtov navrhnutých špeciálne pre zváranie nerezovej ocele. Táto kategória je zameraná na poskytovanie kvalitných a spoľahlivých riešení pre vaše zváranie nerezových materiálov, či už ste profesionálny zvárač alebo nadšený domáci kutil.

  Či už zvárate nerezovú oceľ z dôvodu jej odolnosti voči korózii, vysokoteplotným podmienkam alebo pre estetické účely, naša kategória zváracích drôtov na nerez vám poskytne spoľahlivé a efektívne riešenia pre zváranie. Vyberte si správny drôt a dosiahnite vynikajúce výsledky pri zváraní nerezovej ocele.

 • Drôty na hliník

  Vitajte v našej špecializovanej kategórii zváracích drôtov určených pre zváranie hliníkových materiálov. Naša kolekcia zváracích drôtov na hliník ponúka spoľahlivé a vysoko výkonné riešenia pre profesionálnych zváračov aj remeselníkov, ktorí pracujú s touto ľahkou a odolnou kovovou zliatinou.

  Či už sa zaoberáte zváraním hliníkových konštrukcií alebo drobných hliníkových dielcov, naša kategória zváracích drôtov na hliník je tu, aby vám poskytla spoľahlivé a efektívne nástroje pre vaše zváranie. Vyberte si ten správny drôt a dosiahnite excelentné výsledky vo vašich zváracích projektoch s hliníkom.

 • Trubičkové drôty

  Trubičkové drôty sú drôty v tvare rúrky naplnené kovovým práškom, rutilovou alebo bázickou náplňou,. Tieto drôty dosahujú lepšie zváracie vlastnosti a vyššie rýchlosti zvárania ako plnoprierezové drôty vďaka špecifickým vlastnostiam danej náplne a inej charakteristike zváracieho oblúka.

Počet produktov: 19

Zobrazené produkty: 1-18 z 19 položiek

Aktívne filtre