Filter vlastností

Cena

Cena

  • 18,00 € - 200,00 €

Značka

Značka

Vlastnosti

Vlastnosti

Kapacita batérie

Kapacita batérie

Krytie

Krytie

Intenzita svetla

Intenzita svetla

Doba svietenia

Doba svietenia

LED svietidlá a reflektory

V tejto jasne osvetlenej kategórii prinášame špičkovú technológiu LED osvetlenia do vášho domova, dielne či outdoorových dobrodružstiev. LED svietidlá a reflektory sú dnes neoddeliteľnou súčasťou našich životov, či už potrebujete osvetliť tmavý kút dielne, hľadať niečo v tme alebo sa vybrať na nočnú túru.

Ponúkame širokú škálu produktov, ktoré zahrňujú LED baterky, ideálne pre bežné použitie v domácnosti alebo pri outdoorových aktivitách. Prenosný LED reflektor vám poskytne intenzívne a rovnomerné osvetlenie pre väčšie plochy, či už pracujete na stavbe, v záhrade alebo počas kempovania. A nezabudnite na našu ceruzkovú LED baterku, kompaktný nástroj, ktorý je ideálny pre presné osvetlenie v ťažko dostupných miestach alebo pri jemných prácach.

Každý produkt v tejto kategórii kombinuje moderný dizajn s vysokou funkčnosťou, čo zaručuje maximálnu efektivitu a dlhú životnosť. Vďaka LED technológii môžete tiež očakávať nižšie energetické náklady a ekologickú šetrnosť. Pripojte sa k osvetlenému svetu s našou ponukou LED svietidiel a reflektorov!

LED baterky a reflektory už od 23,50€ - TECH SOLUTION

Počet produktov: 6

Zobrazené produkty: 1-6 z 6 položiek

Aktívne filtre