Filter vlastností

Cena

Cena

 • 0,00 € - 144,00 €

Dĺžka horáka

Dĺžka horáka

Horáky (TIG) + príslušenstvo

Horáky (TIG) + príslušenstvo

Podkategórie

 • Zváracie horáky (TIG)
 • Štartovacie sady

  V kategórii štartovacie sady ponúkame komplexné sady príslušenstva určeného pre zváranie metódou TIG. Tieto štartovacie sady sú ideálnym riešením pre zváračov, či už začiatočníkov alebo skúsených profesionálov, ktorí hľadajú kompletné vybavenie na začatie alebo rozšírenie svojich TIG zváracích prác za zvýhodnenú cenu.

  Každá sada obsahuje kvalitné keramické hubice, klieštiny, držiaky klieštin a uzávery elektród rôznych dĺžok, poskytujúc tak všetko potrebné pre efektívne a presné zváranie.

 • Keramické hubice

  V kategórii Keramické hubice nájdete široký výber keramických hubíc určených pre TIG zváranie. Tieto keramické hubice sú dostupné v rôznych priemeroch, aby vyhovovali rozličným potrebám a špecifikáciám zváracích horákov. Táto kategória je navrhnutá tak, aby poskytovala zváračom všetko potrebné pre presné a efektívne zváracie práce metódou TIG.

 • Držiaky klieštiny

  Kategória Držiaky klieštiny je venovaná širokému sortimentu držiakov klieštin, ktoré sú nevyhnutné pre presné a efektívne TIG zváracie práce. Naše držiaky klieštin sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručujú dlhú životnosť a vysokú odolnosť aj pri náročnom používaní.

  Naši zákazníci si môžu vybrať z rôznych typov a veľkostí držiakov, aby presne vyhoveli potrebám ich zváracích projektov. Každý držiak je navrhnutý tak, aby poskytoval optimálnu stabilitu klieštiny a zároveň umožňoval ľahkú výmenu klieštin podľa potreby. Tento aspekt je kľúčový pre dosiahnutie presného a čistého zváracieho spoja.

 • Klieštiny

  Špecializovaná sekcii Klieštiny je určená pre profesionálov i amatérov v oblasti TIG zvárania. Táto kategória sa sústredí na poskytovanie kvalitných klieštin určených pre horáky na TIG zváranie. Naše klieštiny sú navrhnuté s ohľadom na presnosť, trvanlivosť a spoľahlivosť, čo sú kľúčové aspekty pre dosiahnutie optimálnych zváracích výsledkov.

  Nájdete tu široký výber klieštin, ktoré sú kompatibilné s rôznymi modelmi TIG horákov. Ponúkame klieštiny v rôznych veľkostiach a tvaroch, aby ste si mohli vybrať presne podľa vašich potrieb zvárania. Každá klieština je vyrobená z vysokokvalitných materiálov, ktoré zaisťujú dlhú životnosť aj pri intenzívnom používaní.

 • Volfrámové elektródy

  Volfrámové elektródy sú neoddeliteľnou súčasťou procesu TIG zvárania (volfrámová oblúková zváracia technika). Tieto elektródy sú vyrábané z čistého volfrámu alebo s prídavkom rôznych materiálov, čo umožňuje zváračom optimalizovať ich výkon v rôznych aplikáciách a na rôznych materiáloch.

  V našom eshope nájdete široký sortiment volfrámových elektród, ktoré sú navrhnuté tak, aby zabezpečovali stabilný zvárací oblúk, vysokú presnosť a dlhú životnosť.

 • Uzávery elektród

  Kategória uzávery elektród je špeciálne navrhnutá pre zváracie horáky na metódu TIG. Táto sekcia je venovaná profesionálnym a vysoko kvalitným uzáverom elektród, ktoré sú nevyhnutnou súčasťou pre efektívne a presné TIG zváranie. Ponúkame uzávery v rôznych veľkostiach – malé, stredné a veľké, aby sme vyhoveli rôznym potrebám a špecifikáciám zváračov.

  Uzávery elektród sú vyrobené z odolných materiálov, ktoré zaručujú ich dlhodobú funkčnosť a spoľahlivosť. Ich dizajn je navrhnutý tak, aby poskytovali bezpečné a pevné uchopenie elektród, čo je kľúčové pre presné vedenie zváracieho lúča a dosiahnutie čistých zváracích spojov.

 • Izolátory

  Kategória Izolátory obsahuje široký výber izolátorov, ktoré sú špeciálne navrhnuté pre rôzne typy TIG zváracích horákov. Tieto izolátory sú nevyhnutné pre zabezpečenie bezpečnosti a efektivity pri zváracích prácach.

  Izolátory v našom sortimente sú vyrobené z vysokokvalitných materiálov, ktoré zaručujú výbornú odolnosť voči vysokým teplotám a mechanickému poškodeniu. Sú navrhnuté tak, aby poskytovali spoľahlivú ochranu pred elektrickým prúdom a teplom, čo je nevyhnutné pre bezpečnú manipuláciu s horákmi počas zvárania.

 • Príslušenstvo k...

Počet produktov: 41

Zobrazené produkty: 1-18 z 41 položiek

Aktívne filtre