Filter vlastností

Cena

Cena

 • 0,00 € - 2 628,00 €

Značka

Značka

Typ magnetického držiaka

Typ magnetického držiaka

Maximálna nosnosť

Maximálna nosnosť

Pracovné uhly

Pracovné uhly

Možnosť vypnutia

Možnosť vypnutia

Príslušenstvo k zváračkám

Príslušenstvo k zváračkám predstavuje neoddeliteľnú súčasť každého zváracieho projektu. V našej ponuke nájdete široký výber kvalitného príslušenstva, ktoré zabezpečí efektívnu a bezpečnú prácu pri zváraní. Od zemniacich svoriek a magnetov, cez držiaky elektród, zváracie magnety, až po zváracie káble a plynové fľaše – všetko potrebné pre vašu zváračku nájdete práve tu. Ponúkame tiež praktické kufre na zváračky a podávacie kladky, ktoré uľahčia manipuláciu a transport.

Príslušenstvo k zváračkám

Podkategórie

 • Uzemňovacie svorky

  Uzemňovacie svorky pre zváračky predstavujú dôležitý prvok v každom zváracom procese. S rôznymi rozsahmi maximálneho zváracieho prúdu a špecifickými konštrukčnými vlastnosťami sú tieto svorky navrhnuté tak, aby zabezpečili spoľahlivé uzemnenie a minimalizovali elektrické riziká pri zváraní. Bezpečnosť, spoľahlivosť a výkon sú základné aspekty tejto kategórie produktov.

 • Držiaky elektród

  V kategórii Držiaky elektród nájdete široký výber držiakov navrhnutých pre stabilné a spoľahlivé držanie zváracích elektród pri rôznych typoch zváracích prác. Naša ponuka zahŕňa držiaky pre hobby zváračov, profesionálov, ako aj pre priemyselné aplikácie, ktoré vyžadujú vysoký štandard a odolnosť.

 • Káble a konektory
 • Kufre a tašky na zváranie

  V kategórii kufre a tašky na zváranie nájdete široký výber riešení pre bezpečné uskladnenie a pohodlný prenos vašich zváračiek. V tejto kategórii nájdete vysokokvalitné plastové kufre navrhnuté špeciálne pre ochranu zváračiek pred poškodením a nepriaznivými poveternostnými podmienkami, ako aj praktické tašky pre jednoduchú manipuláciu a prenos zváračiek a ich príslušenstva.

  Naše plastové kufre sú ideálne pre tých, ktorí potrebujú spoľahlivé riešenie pre uskladnenie zváračiek, ponúkajú robustnú ochranu a sú vybavené uzamykateľnými mechanizmami pre zvýšenú bezpečnosť. Na druhej strane, naše tašky na zváranie sú navrhnuté pre zváračov na cestách, ktorí potrebujú flexibilnú a ľahko prístupnú možnosť pre prenos svojich nástrojov a príslušenstva. Vyrobené z odolných materiálov, tieto tašky ponúkajú vynikajúcu odolnosť a sú vybavené viacerými vreckami a oddeleniami pre organizované uskladnenie.

 • Podávacie kladky

  Vitajte v našej špecializovanej kategórii Kladky, kde nájdete široký výber podávacích kladiek na zvárací drôt, navrhnutých pre rôzne typy zváracích aplikácií. Naša kategória ponúka kvalitné kladky, ktoré sú nevyhnutné pre hladký a presný posuv zváracieho drôtu, čím zabezpečujú kvalitné a efektívne zváracie procesy.

 • Magnety

  V kategórii Magnety na zváranie nájdete široký výber magnetických držiakov na zváranie, ktoré vám pomôžu zjednodušiť a zlepšiť vaše zváracie projekty. Tieto magnety sú navrhnuté na to, aby vám umožnili presné uchytenie a stabilizáciu kovových dielov počas zvárania, čím zabezpečujú bezchybné a bezpečné spoje.

  S našimi magnetickými držiakmi na zváranie budete mať spoľahlivých spoločníkov pre vaše zváracie projekty. Bez ohľadu na to, či ste profesionálny zvárač alebo remeselník, naše magnety vám uľahčia prácu a umožnia dosiahnuť presné a kvalitné výsledky. Preskúmajte našu kategóriu magnetov na zváranie a nájdite ten správny magnetický držiak pre vaše potreby.

 • Plynové fľaše

  Kategória plynové fľaše na zváranie je tu pre všetkých zváračov, od profesionálnych remeselníkov až po nadšencov domácich projektov. Ponúkame široký sortiment plynových fliaš CO2, Argónu a mixu CO2 a Argónu, aby sme vám pomohli dosiahnuť optimálny výkon vo vašich zváracích prácach.

  Užitočné odkazy

  • Stránka: Výmena plynových fliaš
 • Redukčné ventily

  V kategórii Redukčné ventily nájdete všetko, čo potrebujete pre bezpečnú a efektívnu prácu s plynnými médiami. Ponúkame širokú škálu kvalitných redukčných ventilov, ktoré sú navrhnuté pre rôzne typy plynov, vrátane CO2, Argónu, Kyslíka a Acetylénu. Každý ventil v našom sortimente je vybraný s ohľadom na jeho presnosť a bezpečnosť pri regulácii tlaku plynu.

 • Zváracie hadice

  V našej ponuke zváracie hadice nájdete široký výber hadíc určených pre všetky typy zváracích plynov - od kyslíka, acetylénu, CO2, až po kombinované hadice pre kyslík a CO2. Tieto zváracie hadice sú navrhnuté tak, aby poskytovali maximálnu flexibilitu a odolnosť proti opotrebeniu, zároveň zabezpečujú stabilný a bezpečný prietok plynu nevyhnutný pre kvalitné zváranie. Bez ohľadu na to, či potrebujete hadice pre hobby projekty alebo pre profesionálne zváracie aplikácie, náš sortiment spĺňa všetky požiadavky a normy. Vyberte si z našej rozsiahlej ponuky a zabezpečte si spoľahlivé a bezpečné zváracie príslušenstvo pre vaše práce.

 • Zváračská chémia

  V kategórii produktov zváracia chémia sa špecializujeme na ponuku chemických produktov navrhnutých špeciálne pre potreby zvárania. V tejto sekcii nájdete široký výber produktov, ktoré sú nevyhnutné pre zlepšenie kvality zváracích prác a zároveň chránia zvárača a zváracie zariadenia. Naša ponuka zahŕňa moriace pasty, ochranné pasty proti rozstreku, ochranné spreje proti rozstreku, separačné kvapaliny a chladiace kvapaliny.

 • Zváračské stoly a vozíky

  Zváracie stoly a vozíky sú neoddeliteľnou súčasťou vybavenia každého zvárača. Ponúkame široký výber produktov, ktoré uspokoja potreby ako hobby zváračov, tak aj profesionálov v oblasti zvárania. Naše zváracie stoly sú navrhnuté pre maximálnu stabilitu a odolnosť, zatiaľ čo zváracie vozíky zabezpečujú pohodlnú manipuláciu so zváracím príslušenstvom. V tejto kategórii nájdete všetko, čo potrebujete pre efektívnu a bezpečnú prácu – od kompaktných modelov pre malé dielne až po robustné riešenia pre veľké projekty.

 • Ostatné príslušenstvo...

  Ostatné príslušenstvo k zváraniu predstavuje neoddeliteľnú súčasť každej zváračskej výbavy. V tejto kategórii nájdete širokú paletu doplnkov, ktoré zefektívnia vašu prácu a zabezpečia vyššiu kvalitu zvarov. Ponúkame vám praktické zváracie kladivká na odstránenie nečistôt a strusky, ktoré sú nevyhnutné pre čisté a presné zvary. Okrem toho tu objavíte aj ochranné štíty, ktoré poskytujú nevyhnutnú ochranu, prietokomery plynu pre presné dávkovanie a mierky kútových zvarov pre presné merania.

Počet produktov: 98

Zobrazené produkty: 1-18 z 98 položiek

Aktívne filtre