Filter vlastností

Cena

Cena

 • 0,00 € - 598,00 €

Značka

Značka

Použitie

Použitie

Stupeň zatmavenia

Stupeň zatmavenia

Plynulá regulácia

Plynulá regulácia

Priepustnosť filtra

Priepustnosť filtra

Senzor svetla

Senzor svetla

Zdroj energie

Zdroj energie

Vhodné pre kukly

Vhodné pre kukly

Vyhotovenie

Vyhotovenie

Zváračské kukly

Samostmievacie zváracie kukly SOLUTION TS sú určené pre zváranie všetkými metódami zvárania a plazmového rezania. Neskresľujú farebné podanie (technológia "TRUE COLOR" = skutočné farby), majú veľký priezor zabezpečujúci pohodlné videnie.

Užitočné odkazy

Samostmievacie zváracie kukly

Podkategórie

 • Zváracie kukly

  Samostmievacie zváracie kukly sú špecializovanými ochrannými pomôckami používanými v priemysle a pri zváracích prácach na zabezpečenie bezpečnosti zváračov a zlepšenie kvality zváracích spojov. Tieto kukly sú vybavené rôznymi technológiami a funkciami, ktoré umožňujú zváračom pracovať efektívne a bezpečne v rôznych pracovných prostrediach.

  Samostmievacie zváracie kukly sú neoddeliteľnou súčasťou bezpečných a efektívnych zváracích prác. Ich pokročilé funkcie a technológie robia zváranie efektívnejším a zabezpečujú ochranu zváračov pred rizikami spojenými so žiarením a iskrami. Pri výbere samostmievacej zváracej kukly je dôležité zvážiť typ zváracích prác, pracovné prostredie a individuálne potreby zvárača, aby sa zabezpečila najlepšia ochrana a výkonnosť.

  Užitočné odkazy

 • Zváracie okuliare

  Vitajte v našej kategórii Zváracie okuliare - mieste, kde nájdete špičkové ochranné okuliare navrhnuté špeciálne pre zváranie. Pri zváracích pracovných úlohách je dôležitá nielen správna technika, ale aj bezpečnosť a ochrana zraku. Naša kolekcia zváracích okuliarov vám ponúka spoľahlivú ochranu pre vaše oči, aby ste mohli pracovať na svojich projektoch bez obáv.

  S našimi zváracími okuliarmi budete mať istotu, že vaše oči sú v bezpečí, zatiaľ čo vy pracujete na svojich zváracích projektoch. Pre zváračov je ochrana zraku kľúčová, a preto sme pre vás pripravili túto rozsiahlu kolekciu.

 • Sklá a fólie

  Pri zváračskej práci je bezpečnosť a komfort absolútnou prioritou. Preto sme pre vás pripravili široký výber vnútorných a vonkajších skiel a fólií, ktoré sú navrhnuté tak, aby vám poskytli optimálnu ochranu a jasné videnie počas zvárania. Naša kategória Sklá a fólie pre zváracie kukly obsahuje všetko, čo potrebujete na účinnú ochranu pred nebezpečnými časticami, iskrami a žiarením.

  Pri výbere našich produktov môžete mať istotu, že investujete do svojej bezpečnosti a pohodlia pri zváraní. S našimi sklami a fóliami budete mať jasné videnie a ochranu, ktorú potrebujete na dosiahnutie najlepších výsledkov vo vašej zváračskej práci. Prehľadajte našu kategóriu a nájdite produkty, ktoré zodpovedajú vašim potrebám a špecifikáciám.

 • Náhradné diely

  Vaša zváracia kukla je neoceniteľným nástrojom vo vašej práci a my vieme, že si ju ceníte. Preto sme pre vás pripravili široký výber náhradných dielov, ktoré vám pomôžu udržiavať vašu kuklu v optimálnom stave a zabezpečiť, že bude fungovať na plný výkon. Naša kategória náhradných dielov pre zváracie kukly obsahuje všetko, čo potrebujete na údržbu a vylepšenie svojej kukly.

  Pri výbere našich produktov môžete mať istotu, že investujete do svojej kukly a svojej bezpečnosti pri zváraní. Prehľadajte našu kategóriu a nájdite náhradné diely, ktoré zodpovedajú vašim potrebám a špecifikáciám. Udržujte svoju kuklu v optimálnom stave a pokračujte vo svojej práci so spoľahlivými náhradnými dielmi od nás.

Počet produktov: 47

Zobrazené produkty: 1-18 z 47 položiek

Aktívne filtre