O nás

Naša klientsky/zákaznícky orientovaná firma TECH SOLUTION s.r.o. so sídlom v Nitre je poradenskou, veľkoobchodnou a distribučnou spoločnosťou.

Od roku 2006 pôsobíme v oblasti profesionálnej aj hobby zváracej a plazmovej rezacej techniky + prídavných materiálov, nabíjačiek, štartovacích vozíkov a testerov autobatérií pod názvom TECH SOLUTION s.r.o.

Svojou 30 ročnou odbornosťou nadväzuje na mimoriadne úspešnú činnosť vývojovej, výrobnej, obchodnej a distribučnej spoločnosti FRO KOVOPLAST s.r.o. na celom Slovensku dobre známej z rokov 1992 - 2006.

Prostredníctvom našich pravidelne, odborne a klientsky školených obchodných zástupcov poskytujeme :

- odborné poradenstvo,

- spoľahlivý predaj / kvalitné služby / distribúciu / záručný a pozáručný servis,

- dlhodobú popredajovú starostlivosť o u nás zakúpené stroje a zariadenia pre profesionálov a hobby, ktorí režú a spájajú rôzne druhy kovov a kovových materiálov napr. všetky druhy ocelí / mosadz / nerez / hliník / meď...

Hlavným cieľom našej zákaznícky orientovanej firmy je naša jednoznačná orientácia na našich klientov, naša spoľahlivosť, korektný individuálny prístup ku každému klientovi, partnerská stabilita a spokojnosť našich dlhodobých zákazníkov / partnerov.

Mimoriadny dôraz kladieme na kvalitu našich výrobkov.