Filter vlastností

Cena

Cena

  • 111,00 € - 2 919,00 €

Značka

Značka

Určené pre akumulátory

Určené pre akumulátory

Určené pre

Určené pre

Napätie akumulátora

Napätie akumulátora

Modelová rada

Modelová rada

Sieťovo napájané štartéry

V kategórii Sieťovo napájaných štartérov sa stretáva spoľahlivosť, výkon a špičková kvalita od renomovaných výrobcov HELVI a SOLUTION. Naša ponuka zahŕňa široký sortiment štartovacích vozíkov a prenosných štartérov, ktoré sú špeciálne navrhnuté tak, aby poskytli rýchle a efektívne štartovanie vozidiel v akýchkoľvek podmienkach.

50 A
85 A
140 A
220 A
300 A
450 A
Autobatérie pre kamiónovú prepravu
850 A +
Sieťovo napájané štartéry už od 149,00€ - TECH SOLUTION

Podkategórie

  • Štartovacie vozíky

    Štartovacie vozíky sú robustné, výkonné a navrhnuté tak, aby zvládli nároky intenzívneho každodenného využívania. Ich hlavnou výhodou je kombinácia vysoko účinnej autonabíjačky s funkcionalitou pomocného štartu. Vďaka nim môžete rýchlo a efektívne reagovať na problémy s vybitými batériami, či už v dielni, na parkovisku alebo kdekoľvek inde.

  • Prenosné štartéry

    Prenosné štartéry sú skvelým spoločníkom pre každého motoristu. S ich kompaktným dizajnom sa ľahko zmestia do batožiny auta, pričom ponúkajú výkonné a rýchle riešenie pre náhle výpadky energie z akumulátora. Vďaka vysokým výstupným prúdom sú schopné poskytnúť dostatočnú silu na štartovanie rôznych typov vozidiel - od osobných automobilov cez dodávky až po ťažké nákladné vozidlá.

Počet produktov: 17

Zobrazené produkty: 1-17 z 17 položiek

Aktívne filtre