Filter vlastností

Cena

Cena

 • 44,00 € - 636,00 €

Značka

Značka

Určené pre akumulátory

Určené pre akumulátory

Určené pre

Určené pre

Napätie akumulátora

Napätie akumulátora

Modelová rada

Modelová rada

Nabíjačky autobatérií

V kategórii Nabíjačky autobatérií nájdete široký výber nabíjačiek, ktoré vám pomôžu udržiavať vašu autobatériu v optimálnom stave. Nezáleží na tom, či ste majiteľom osobného vozidla, nákladného auta, motocykla alebo iného vozidla – naše nabíjačky sú navrhnuté tak, aby vám poskytli spoľahlivé nabíjanie a predĺžili životnosť vašej autobatérie. Zabezpečte si teraz kvalitnú nabíjačku autobatérie a udržujte vaše vozidlo v optimálnom stave.

20 Ah
60 Ah
80 Ah
100 Ah
150 Ah
200 Ah
Autobatérie pre kamiónovú prepravu
250+ Ah
Nabíjačky autobatérií už od 59,00€ - TECH SOLUTION

Podkategórie

 • Automatické nabíjačky

  Naše automatické nabíjačky sú vybavené pokročilými funkciami, ktoré zaručujú, že vaša batéria dostane presne taký náboj, aký potrebuje, vďaka čomu je jej životnosť predĺžená a výkon optimalizovaný. Všetky nabíjačky v tejto kategórii majú zabudované ochranné mechanizmy, ktoré zabraňujú preťaženiu, skratu a prehrievaniu, čím sa eliminuje riziko poškodenia batérie alebo nabíjačky.

 • Šetrné nabíjačky

  Naše inteligentné nabíjačky sú vybavené pokročilými technológiami, ktoré zaručujú výrazné úspory energie počas celého procesu nabíjania. Vďaka sofistikovaným systémom riadenia, ktoré prispôsobujú nabíjací cyklus v reálnom čase, tieto nabíjačky efektívne minimalizujú energetické straty, čím sa stávajú mimoriadne ekonomickými a šetrnými k životnému prostrediu.

 • Rýchlonabíjačky

  V našej špecializovanej kategórii rýchlonabíjačiek, je zhromaždený špičkový výber transformátorových nabíjačiek autobatérií, navrhnutých pre moderných spotrebiteľov, ktorí hľadajú rýchlosť, efektivitu a spoľahlivosť. Tieto nabíjačky sú ideálnym riešením pre tých, ktorí potrebujú rýchlo obnoviť výkon svojich vozidiel, či už ide o osobné automobily, dodávky, alebo ťažké stroje.

 • Testery autobatérii

  V kategórii Testery autobatérii nájdete spoľahlivé nástroje pre presné a rýchle diagnostikovanie stavu autobatérií. Tieto dôležité prístroje sú nevyhnutné pre každého automobilového nadšenca, servisného technika, ako aj pre bežných vodičov, ktorí chcú udržiavať svoje vozidlá v bezproblémovej kondícii.

Počet produktov: 16

Zobrazené produkty: 1-16 z 16 položiek

Aktívne filtre