Podávacia kladka k MAG 3190R
search
  • Podávacia kladka k MAG 3190R
  • Znázornenie umiestnenia podávacej kladky

Podávacia kladka k MAG 3190R

24,00 €   s DPH

20,00 €   bez DPH

Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.

Urobte váš zvárací proces hladší a efektívnejší s našou Podávacou kladkou určenou pre zváračku SOLUTION MAG 3190R. Táto kladka je špeciálne navrhnutá pre posuv oceľového zváracieho drôtu.

Priemer drôtu: Ø 0,6 - 0,8mm
Množstvo
Na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 948 180 181
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Urobte váš zvárací proces hladší a efektívnejší s našou Podávacou kladkou určenou pre zváračku SOLUTION MAG 3190R. Táto kladka je špeciálne navrhnutá pre posuv oceľového zváracieho drôtu, čím zabezpečuje, že zváranie bude plynulé a presné. Kompatibilita s modelom SOLUTION MAG 3190R zaručuje, že kladka bude perfektne zapadať do vašej zváračky a poskytne optimálny výkon.

Typ kladky: "V" kladka, ideálna pre použitie s oceľovým drôtom. Tento typ kladky zabezpečuje, že drôt sa nebude počas zvárania pohybovať alebo skĺzavať.

Vonkajší priemer: Ø 25 mm. Tento priemer je dôkladne zvolený pre hladký a efektívny prenos zváracieho drôtu, minimalizuje trenie a zabraňuje opotrebeniu.

Vnútorný priemer: Ø 7 mm. Tento priemer umožňuje ľahkú inštaláciu kladky a zabezpečuje, že bude pevne sedieť na mieste, znižujúc tak riziko vibrácií alebo posunu.

Šírka: 7 mm. Šírka kladky je navrhnutá tak, aby poskytovala dostatočnú oporu pre zvárací drôt a zároveň zabezpečovala, že drôt sa nebude pohybovať alebo skĺzavať.

Podávacia kladka je ideálnym riešením pre zváračov používajúcich zváračku SOLUTION MAG 3190R, ktorí hľadajú spoľahlivý a efektívny spôsob podávania oceľového zváracieho drôtu. Je to nevyhnutný doplnok pre tých, ktorí očakávajú presnosť a spoľahlivosť vo svojich zváracích projektoch.

Špecifikácie


KL/MAG 0,6-0,8

Tabuľka vlastností

Záruka
24 mesiacov
Modelová rada
MAG
Použitie
Na oceľ
Na trubičkový drôt
Vonkajší priemer
Ø 25 mm
Vnútorný priemer
Ø 7 mm
Šírka
7 mm
Typ kladky
Kladka ,,V"
Kladka so zúbkovanou drážkou

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)