Sada imbusových kľúčov s guľôčkovým hrotom (9-dielna)
search
  • Sada imbusových kľúčov s guľôčkovým hrotom (9-dielna)

Sada imbusových kľúčov s guľôčkovým hrotom (9-dielna)

6,80 €   s DPH

5,67 €   bez DPH

Pridajte do svojej zbierky nástrojov túto výnimočnú sadu imbusových kľúčov s guľôčkovým hrotom od značky WOKIN. Táto sada vám poskytne presnosť, odolnosť a všestrannosť, ktorú potrebujete pre svoje projekty.

Množstvo
Na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 948 180 181
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Predstavujeme 9-dielnu sadu imbusových kľúčov s guľôčkovým hrotom od značky WOKIN. Kľúče sú vo veľkostiach 1,5 mm, 2 mm, 2,5 mm, 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm a 10 mm, čím pokrývajú širokú škálu použitia.

Guľôčkový hrot umožňuje lepšie prepojenie medzi kľúčom a skrutkou, čo znižuje riziko opotrebenia a uľahčuje prácu pod uhlom.

Všetky kľúče v tejto sade sú vyrobené z vysoce kvalitnej CrV ocele, tepelne spracované a pochrómované pre maximálnu pevnosť a odolnosť proti korózii.

Sada je balená na blistrovej karte, ktorá umožňuje jednoduché skladovanie a prenášanie. Každý kľúč je jasne označený, čo uľahčuje identifikáciu potrebného nástroja.

Sada imbusových kľúčov s guľôčkovým hrotom je ideálna pre mnoho úloh, ako je montáž nábytku, práce na bicykli, opravy domácich spotrebičov a iné aplikácie, kde je potrebné utiahnuť alebo uvoľniť imbusové skrutky.

Špecifikácie


207609

Tabuľka vlastností

Vlastnosti
Pochrómované
Tepelne spracované
Materiál
Špeciálna nástrojová oceľ (CrV)
Počet kusov v balení
9 ks
Vyhotovenie
Sady skrutkovačov

Špecifické referencie

EAN13
6970010263938

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)

Mohlo by vás zaujímať aj