Sada L-kľúčov na matice (9-dielna)
search
  • Sada L-kľúčov na matice (9-dielna)
  • L-kľúč na matice

Sada L-kľúčov na matice (9-dielna)

48,80 €   s DPH

40,67 €   bez DPH

Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.

Predstavujeme Vám prémiovú sadu L-kľúčov na matice, ideálnu pre domácich majstrov, profesionálnych mechanikov a všetkých hobby nadšencov.

Množstvo
Na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 948 180 181
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Predstavujeme Vám prémiovú sadu L-kľúčov, ideálnu pre domácich majstrov, profesionálnych mechanikov a všetkých hobby nadšencov. Táto 9-dielna sada je navrhnutá tak, aby poskytovala spoľahlivé a efektívne riešenie pre široké spektrum uťahovacích a montážnych prác.

Kompletné veľkosti: Sada obsahuje kľúče veľkostí 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 17, a 19 mm, čím je zabezpečená univerzálna použiteľnosť a široká variabilita pre rôzne typy matíc a skrutiek.

Vysokokvalitný materiál: Každý kľúč je vyrobený z chróm-vanádiovej ocele (Cr-V), ktorá je známa svojou vysokou pevnosťou a odolnosťou proti opotrebeniu.

Tepelná úprava: Tepelne spracované pre maximálnu pevnosť a dlhovekosť, s pochrómovaným povrchom pre zvýšenú odolnosť proti korózii.

Ergonomický dizajn: L-kľúče sú navrhnuté s ohľadom na ergonómiu, čím zabezpečujú pohodlné použitie aj pri dlhodobej práci.

Praktické balenie: Všetky kľúče sú uložené v odolnom plastovom držiaku, ktorý uľahčuje organizáciu a skladovanie, a zároveň zabezpečuje, že každý kľúč bude mať svoje miesto a bude okamžite na dosah ruky.

Táto sada L-kľúčov je neoceniteľným doplnkom každého majstra, ktorá poskytuje vynikajúcu kombináciu sily, presnosti a flexibilnosti. S takýmto nástrojom vo vašej dielni či garáži budú montážne a demontážne práce oveľa jednoduchšie a rýchlejšie. Vyberte si našu sadu L-kľúčov a zaistite si spoľahlivosť a kvalitu pri práci s maticami a skrutkami rôznych rozmerov.

Špecifikácie


152609

Tabuľka vlastností

Záruka
24 mesiacov
Vlastnosti
Pochrómované
Tepelne spracované
Materiál
Špeciálna nástrojová oceľ (CrV)
Počet kusov v balení
9 ks
Vyhotovenie
Kľúče na matice

Špecifické referencie

EAN13
6926656602822

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)

Mohlo by vás zaujímať aj