Zvárací kábel CGZ s prierezom 16mm²
search
  • Zvárací kábel CGZ s prierezom 16mm²
  • Zvárací kábel CGZ s prierezom 16mm²
  • Zvárací kábel CGZ s prierezom 16mm²

Zvárací kábel CGZ s prierezom 16mm²

4,60 €   s DPH

3,83 €   bez DPH

Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.

Zvárací kábel CGZ s prierezom 16mm² je ideálny pre spojenie zváračky s uzemňovacou svorkou alebo zváracími kliešťami. S medeným jadrom poskytuje vynikajúcu elektrickú vodivosť. 

Množstvo
Na sklade



Potrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 948 180 181
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Zvárací kábel CGZ s prierezom 16mm² je vysoko kvalitný zvárací kábel, navrhnutý pre efektívne prepojenie zváračky s uzemňovacou svorkou alebo so zváracími kliešťami. Tento kábel s medeným jadrom ponúka vynikajúcu elektrickú vodivosť a je vhodný pre zváracie práce s maximálnym zaťažením do cca 110A, čo ho robí ideálnym pre širokú škálu zváracích aplikácií.

S prierezom 16 mm2, tento zvárací kábel zaručuje dostatočný prenos prúdu pre mnohé bežné zváracie práce, zároveň poskytuje flexibilitu a ľahkú manipuláciu. Jeho robustná a odolná konštrukcia zabezpečuje, že kábel vydrží náročné pracovné podmienky a bude dlhodobo spoľahlivý.

Cena zváracieho kábla CGZ je uvedená za jeden meter dĺžky, čo umožňuje zváračom zakúpiť presne toľko kábla, koľko potrebujú pre svoje konkrétne zváracie potreby. Tento flexibilný prístup k predaju zabezpečuje, že zvárači neplatia za nadbytočnú dĺžku kábla, ktorú by nepoužili.

Zvárací kábel CGZ s prierezom 16mm² je teda vynikajúcou voľbou pre zváračov hľadajúcich spoľahlivý, odolný a efektívny zvárací kábel, ktorý zabezpečí bezpečné a efektívne prepojenie zváračky s potrebnými komponentmi. Jeho kvalita a odolnosť zaručujú, že bude slúžiť ako spoľahlivý nástroj pri zváracích prácach rôzneho charakteru.

Špecifikácie


CAV000062

Tabuľka vlastností

Záruka
24 mesiacov
Maximálny zvárací prúd
110A
Materiál
Meď
Prierez
16 mm²

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)