Samostmievacia zváracia kukla SOLUTION TS-969 čierna
search
  • Samostmievacia zváracia kukla SOLUTION TS-969 čierna
  • Samostmievacia zváracia kukla SOLUTION TS-969 čierna
  • Kazeta samostmievacej zváracej kukly SOLUTION TS-969 čierna

Samostmievacia zváracia kukla SOLUTION TS-969 čierna

99,00 €   s DPH

82,50 €   bez DPH

Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.

Samostmievacia zváračská kukla TS-969 je univerzálnym riešením pre rôzne zváracie a brúsne práce. Je kompatibilná s metódami MMA, MIG/MAG, TIG, plazmovým rezaním a ochranou pri brúsení. Vybavená technológiou TrueView+ a samostmievacou jednotkou s filtrom, kukla efektívne filtrovať modré svetlo, čím chráni oči pred únavou a poskytuje jasný pohľad bez farebného skreslenia.

Množstvo
Na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 948 180 181
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Samostmievaciu zváračskú kuklu TS-969 je možné nasadiť v širokej škále použití, predovšetkým pre zváracie metódy MMA; MIG/MAG; TIG; rezanie plazmovým lúčom alebo ako ochrana počas brúsenia a rezania (napr. uhlovou brúskou). Dokáže účinne inovatívne filtrovať modré svetlo, ktoré je škodlivé pre ľudské oči, a to podľa najnovších požiadaviek normy ISO 16321. Čím menej modrého svetla sa zobrazuje na displeji, tým menej sú namáhané oči a tým menej únavy sa objaví počas celého dňa. Zabezpečuje aj účinnú ochranu tváre zvárača pred pôsobením žiarenia zváracieho oblúka, pred prskajúcimi žeravými iskrami a tiež uvoľňuje obe ruky aby ste sa mohli pohodlne sústrediť na zváranie.

Samostmievacia zváračská kukla TS-969 je vybavená samostmievacou jednotkou s filtrom ktorý poskytuje jasný a farebne neskreslený pohľad technológie TrueView+ a externým tlačidlom na boku samostmievacej kukly, ktorým je možné prepnúť samostmievaciu jednotku do módu GRIND (brúsenie). Samostmievacia jednotka ponúka štyri módy použitia: WELD (zváranie); CUT (rezanie); GRIND (brúsenie) a MAIN SHADE (trvalé tienenie). Jednotka nastaviteľne zatmavuje v rozsahu W3/W4-8/W9-13 (V1) a je možné ju prepnúť do režimu AUTO (automatického) nastavovania SENSI (senzitivity), SHADE (odtieňa) a DELAY (oneskorenia). Samostmievacia jednotka obsahuje aj dva špeciálne módy: GRADIENT (sklon) a TACK (prichytenie).

Na zvárací oblúk reagujú štyri optické senzory a jeden senzor okolitého svetla. Napájanie samostmievacej jednotky je z dvojice vymeniteľných batérií veľkosti CR 2032 a jedného solárneho článku. Batérie sú umiestnené z vnútornej strany bloku externého tlačidla, čo umožňuje veľmi jednoduchú a pohodlnú výmenu. Z vonkajšej aj vnútornej strany je samostmievacia jednotka chránená priehľadnou ochrannou fóliou z polymérového materiálu. Všetky módy, jednotlivé funkcie a ich hodnoty sa nastavujú ôsmimi tlačidlami a sú zobrazované na veľkom LCD displeji. Skelet samostmievacej kukly je vyrobený zo špeciálneho ohňovzdorného nylonu. Jeho súčasťou je štvorramenný vo všetkých smeroch nastaviteľný pohodlný hlavový kríž.

Tlačidlo GRIND: Po jeho dlhšom stlačení prepne samostmievaciu jednotku do módu GRIND (brúsenie), alebo späť do predtým nastaveného módu.

Z vnútornej strany samostmievacej zváračskej kukly obsahuje blok tlačidla GRIND puzdro na dvojicu napájacích batérií typu CR2032.

Špecifikácie


TS-969/Č

Tabuľka vlastností

Záruka
24 mesiacov
Modelová rada
TS-969
Použitie
Brúsenie
Plazmové rezanie
Zváranie MIG/MAG
Zváranie MMA
Zváranie TIG
Prevádzková teplota
-10°C do 60°C
Rozmer kazety
114 x 133 x 9,8 mm
Rozmery priezoru
98 x 87 mm
Rozmer vonkajšej fólie
118 x 137 mm
Rozmer vnútornej fólie
105 x 92 mm
Plynulá regulácia
DIN 3 - 13 + brúsenie
Stupeň zatmavenia
Brúsenie
DIN 3
DIN 4
DIN 5
DIN 6
DIN 7
DIN 8
DIN 9
DIN 10
DIN 11
DIN 12
DIN 13
Ochrana pred UV/IR
trvalo
Senzor svetla
5 senzorov
Doba prepnutia tma/svetlo
Nastaviteľné (0,4 až 2,0 sek.)
Doba prepnutia svetlo/tma
menej ako 3,3ms
Zdroj energie
Solárne dobíjanie
Vymeniteľná batéria
Materiál
Vysoko odolný polyamid nylon
Váha [kg]
0,62

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)

Mohlo by vás zaujímať aj