Kožená ochranná maska ČERT
search
  • Kožená ochranná maska ČERT
  • Kožená ochranná maska ČERT
  • Kožená ochranná maska ČERT z boku
  • Kožená ochranná maska ČERT zo zadu

Kožená ochranná maska ČERT

75,00 €   s DPH

62,50 €   bez DPH

Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.

Kožená ochranná maska ČERT je ideálnou ochranou pre zváračov pracujúcich v stiesnených priestoroch. Vyrobená z kvalitnej hovädzej štiepenky.

Množstvo
Posledné kusy na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 948 180 181
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Kožená ochranná maska ČERT predstavuje ideálnu ochranu pre zváračov pracujúcich v stiesnených priestoroch. Táto kukla je vyrobená z kvalitnej hovädzej štiepenky, čo zabezpečuje vysokú odolnosť a dlhú životnosť. Je čiernej farby a zakrýva celú hlavu, čo zabezpečuje maximálnu ochranu pri zváracích prácach.

Materiál kukly, hovädzia štiepenka, je známy svojou odolnosťou a trvanlivosťou, čo je kľúčové pri práci v náročných podmienkach. Kukla je navyše šitá kevlarovými niťami, čo zvyšuje jej pevnosť a odolnosť proti poškodeniu.

Významným prvkom tejto kukly sú všité ochranné okuliare so sklíčkami o priemere 50 mm. Tieto okuliare zabezpečujú jasný a bezpečný výhľad počas zváracích prác. Kukla tiež obsahuje dýchací otvor pre nos, ktorý umožňuje lepšiu cirkuláciu vzduchu a zvyšuje pohodlie pri dlhodobom nosení.

Celková dĺžka kukly je približne 40 cm, čo zaručuje dostatočné krytie a ochranu hlavy a časti krku. Kožená ochranná maska ČERT je ideálnym riešením pre zváračov hľadajúcich spoľahlivú, odolnú a komfortnú ochranu v stiesnených a náročných pracovných podmienkach.

Špecifikácie


8943

Tabuľka vlastností

Záruka
24 mesiacov
Použitie
Brúsenie
Materiál
Hovädzia štiepaná koža
Veľkosť
Univerzálna
Dĺžka
40 cm

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)