Nabíjačka do auta Qualcomm Quick Charger
search
  • Nabíjačka do auta Qualcomm Quick Charger
  • Nabíjačka do auta Qualcomm Quick Charger
  • Nabíjačka do auta Qualcomm Quick Charger

Nabíjačka do auta Qualcomm Quick Charger

8,40 €   s DPH

7,00 €   bez DPH

Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.

Nabíjačka do auta od značky Qualcomm, patriaca do modelovej rady Quick Charge 2.0 s označením S2, predstavuje vysokovýkonný prístroj pre rýchle nabíjanie elektronických zariadení v aute.

Množstvo
Na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 948 180 181
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Nabíjačka do auta značky Qualcomm, patriaca do modelovej rady Quick Charge 2.0 s modelom S2, je vysokovýkonné zariadenie určené na rýchle a efektívne nabíjanie mobilných telefónov, tabletov, elektronických cigariet a iných elektronických zariadení priamo v aute. S vstupným napätím DC 12V - 24V a výstupnou kapacitou 18W (9V/2A, 12V/2A) a 5V/2.4A, táto nabíjačka ponúka vysokú flexibilitu a kompatibilitu s širokým spektrom zariadení.

Vďaka technológii Quick Charge 2.0 umožňuje táto nabíjačka rýchlejšie nabíjanie zariadení, ktoré túto technológiu podporujú, čím výrazne skracuje čas potrebný na doplnenie energie. Koncovka USB typu A zabezpečuje, že je nabíjačka kompatibilná s bežnými nabíjacími káblami.

Nabíjačka je vybavená certifikátom CE, čo zaručuje jej bezpečnosť a súlad so štandardmi Európskej únie. Jej kompaktné rozmery a ľahká konštrukcia umožňujú jednoduché skladovanie a prenos, čo z nej robí ideálneho spoločníka na cestách.

Táto nabíjačka do auta od Qualcomm poskytuje spoľahlivé riešenie pre všetkých, ktorí potrebujú udržiavať svoje zariadenia nabité a pripravené na použitie počas dlhých ciest autom. Je to nevyhnutný doplnok pre moderného človeka, ktorý je neustále na ceste a potrebuje udržať svoje elektronické zariadenia v plnej prevádzke.

Špecifikácie


ACC-10

Tabuľka vlastností

Záruka
24 mesiacov
Modelová rada
Quick Charge 2.0
Vyhotovenie
Nabíjačka
Certifikát
CE
Typ konektora
USB-A

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)

Mohlo by vás zaujímať aj