Multifunkčný digitálny prístroj SOLUTION
search
  • Multifunkčný digitálny prístroj SOLUTION

Multifunkčný digitálny prístroj SOLUTION

19,99 €   s DPH

16,66 €   bez DPH

Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.

Odolný, výkonný a navrhnutý pre všestranné použitie. Predstavujeme Multifunkčný digitálny prístroj SOLUTION od značky SOLUTION – váš nevyhnutný spoločník v domácnosti, na cestách a v prírode. Tento kompaktný nástroj kombinuje praktické funkcie s precíznym dizajnom, ponúkajúc vám spoľahlivú pomoc v každej situácii.

Množstvo
Na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 948 180 181
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Predstavujeme vám multifunkčný prístroj, ktorý je skutočným spoločníkom pre každú núdzovú situáciu a bežné aktivity v každodennom živote. Od meraných hodnôt tlaku v pneumatikách až po rôzne nástroje pre domácnosť - toto je všestranný pomocník pre každú príležitosť.

Merač tlaku v pneumatikách: Uistite sa, že vaše pneumatiky sú vždy správne nafúknuté a váš automobil je bezpečný na ceste.

Bezpečnostné kladivko: V prípade nehody alebo iných núdzových situácií môže byť tento nástroj kľúčový pri zachraňovaní seba alebo iných.

Alarm: Pohotový alarm pre akúkoľvek potrebu upozornenia alebo volania o pomoc.

LED svetlo: Jasné a výkonné LED svetlo vám poskytne viditeľnosť v tmavých miestnostiach alebo v noci.

Nožnice a pílka: Ideálne pre rôzne domáce úlohy alebo práce na záhrade.

Kliešte a šrobovák: Základné nástroje, ktoré by nemali chýbať v žiadnej domácnosti alebo v aute. Praktické pre rýchle opravy na cestách alebo doma.

Dizajnovaný s ohľadom na pohodlnosť a výkonnosť, tento prístroj je výsledkom zručnosti a inovácií značky SOLUTION. Multifunkčný digitálny prístroj SOLUTION je kompaktný, ľahko prenosný a je vytvorený tak, aby vyhovoval všetkým vašim potrebám. Bez ohľadu na to, či ste na cestách, v kempingu alebo doma, tento nástroj vám poskytne potrebnú pomoc, kedykoľvek ju budete potrebovať.

Špecifikácie


MT-01

Tabuľka vlastností

Displej
Áno
Váha [kg]
0,25
Rozmer (d x š x v) [mm]
165 x 47 x 28
Vyhotovenie
Multifunkčné prístroje

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)

Mohlo by vás zaujímať aj