Pracovný batoh
search
  • Pracovný batoh

Pracovný batoh

65,00 €   s DPH

54,17 €   bez DPH

Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.

Tento pracovný batoh je ideálnym riešením pre majstrov, ktorí hľadajú spoľahlivý, odolný a funkčný spôsob, ako prenášať svoje náradie a pracovné vybavenie.

Množstvo
Na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 948 180 181
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Tento pracovný batoh je ideálnym riešením pre majstrov, ktorí hľadajú spoľahlivý, odolný a funkčný spôsob, ako prenášať svoje náradie a pracovné vybavenie. Jeho robustná konštrukcia a praktický dizajn zabezpečujú komfort a bezpečnosť pri práci.

Rozmery: Batoh má rozmery 480 × 380 × 180 mm, poskytujúce dostatočný priestor na uskladnenie rôznych pracovných nástrojov a potrieb. Tieto rozmery sú ideálne pre profesionálov, ktorí potrebujú prenášať veľké množstvo náradia.

Ochrana: Je navrhnutý s dôrazom na ochranu proti prepichnutiu a opotrebovaniu. Tento batoh je vybavený špeciálnymi materiálmi a konštrukciou, ktoré chránia obsah pred poškodením a zaručujú dlhšiu životnosť batohu.

Dno z hrubého protišmykového PVC: Dno batohu je vyrobené z hrubého protišmykového PVC materiálu, ktorý je ľahký a zároveň odolný proti pádu a prerazeniu. Tento materiál zabezpečuje, že batoh zostane stabilný a bezpečný aj v náročných pracovných podmienkach.

Balenie: Batoh je balený v plastovom vrecku s visačkou, čo zabezpečuje jeho ochranu počas prepravy a uľahčuje predajný proces. Visačka poskytuje dôležité informácie o produkte a jeho vlastnostiach.

Špecifikácie


906710

Tabuľka vlastností

Záruka
24 mesiacov
Vyhotovenie
Tašky a brašne na náradie

Špecifické referencie

EAN13
6926656608824

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)

Mohlo by vás zaujímať aj