Taška na náradie značky WOKIN
search
  • Taška na náradie značky WOKIN

Taška na náradie

22,30 €   s DPH

18,58 €   bez DPH

Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.

Taška na náradie od WOKIN - Váš dokonalý spoločník pre organizáciu a prepravu náradia. Pevný rám, šikovné vrecká a ľahká tkaninová konštrukcia z nej robia nevyhnutnosť pre každého majstra.

Množstvo
Na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 948 180 181
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Chcete mať svoje náradie vždy po ruke a navyše skvele zorganizované? Predstavujeme vám tašku na náradie od renomovanej značky WOKIN - dokonalý spoločník pre každého majstra.

Pevný vystužený rám zabezpečuje ľahké otváranie a zatváranie tašky. Vďaka tomu máte rýchly prístup k svojmu náradiu bez akýchkoľvek komplikácií. Táto taška vám ponúka veľkorysý vnútorný priestor, takže všetko potrebné nájdete rýchlo a jednoducho.

Ideálne pre drobné nástroje a príslušenstvo sú oddelené vnútorné a vonkajšie vrecká, ktoré umožňujú efektívnu organizáciu náradia. Umožňuje vám pohodlné nosenie tašky naprieč ramenom, čím si zabezpečíte komfort pri preprave náradia dôsledkom nastaviteľného ramenného popruhu. Aby vaše náradie nebolo príliš ťažké na prenášanie, taška má ľahkú tkaninovú konštrukciu, ktorá je pevná a odolná, chráni váš obsah pred vonkajšími vplyvmi.

Taška je dodávaná v praktickom plastovom sáčku s papierovým vešiakom, takže je skvelá aj ako darček pre vášho domáceho majstra. S touto taškou od WOKIN budete vždy pripravení na akúkoľvek prácu!

Špecifikácie


906017

Tabuľka vlastností

Záruka
24 mesiacov
Vyhotovenie
Tašky a brašne na náradie
Dĺžka
28 cm

Špecifické referencie

EAN13
6970010267363

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)

Mohlo by vás zaujímať aj