Oceľová kefa s drevenou rúčkou značky WOKIN
search
  • Oceľová kefa s drevenou rúčkou značky WOKIN

Oceľová kefa s drevenou rúčkou

1,30 €   s DPH

1,08 €   bez DPH

Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.

Pripojte sa k remeselníkom, ktorí dávajú prednosť spojeniu tradície a kvality. Oceľová kefa s drevenou rúčkou od značky WOKIN je nielen esteticky príťažlivá, ale aj maximálne funkčná.

Množstvo
Na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 948 180 181
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Ak hľadáte spoľahlivý nástroj pre dokonalé čistenie povrchov, táto oceľová kefa od WOKIN je ideálnou voľbou. Je navrhnutá tak, aby odstránila aj tie najmenšie nečistoty, pritom zachovala kvalitu čisteného materiálu a bola pohodlná na používanie.

Srdcom tejto kefy sú rovné čierne drôty, usporiadané do 4 radov po 14 štetín. Tieto pevné drôty efektívne odstraňujú hrdzu, zvyšky farby a iné nečistoty. Ich precízne rozloženie zabezpečuje, že kefa pokryje väčšiu plochu, čo umožňuje rýchlejšie a efektívnejšie čistenie.

Drevená rukoväť nielen dodáva kefe tradičný a elegantný vzhľad, ale je tiež ergonomicky tvarovaná pre pohodlný úchop. Poskytuje užívateľovi presnosť a kontrolu pri čistení, zatiaľ čo znižuje únavu ruky.

Produkt je prakticky balený s visačkou, čo umožňuje jednoduché zavesenie a skladovanie v dielni alebo garáži. Nechajte sa inšpirovať kvalitou a dizajnom od značky WOKIN a zabezpečte si nástroje, ktoré budú slúžiť roky.

Špecifikácie


323504

Tabuľka vlastností

Rukoväť
Drevená
Vyhotovenie
Kefy
Dĺžka
29,5 cm

Špecifické referencie

EAN13
6970010264232

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)

Mohlo by vás zaujímať aj