Sada drôtených kefiek (3-dielna)
search
  • Sada drôtených kefiek (3-dielna)

Sada drôtených kefiek (3-dielna)

1,35 €   s DPH

1,13 €   bez DPH

Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.

Hľadáte univerzálneho pomocníka do dielne alebo na domáce použitie? Ponúkame vám praktickú 3-dielnu sadu drôtených kefiek, ktorá je ideálna na rôzne čistiace a prípravné práce na rozličných materiáloch.

Množstvo
Na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 948 180 181
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Hľadáte univerzálneho pomocníka do dielne alebo na domáce použitie? Ponúkame vám praktickú 3-dielnu sadu drôtených kefiek, ktorá je ideálna na rôzne čistiace a prípravné práce na rozličných materiáloch. Či už potrebujete odstraňovať hrdzu, čistiť zvarové húsenice, alebo pripravovať povrchy na ďalšie spracovanie, táto sada je tou pravou voľbou.

Nylonová kefa: Štetiny z nylonu sú mäkké a pružné, ideálne na čistenie citlivých povrchov. Nylonové štetiny sa výborne hodia na odstránenie nečistôt a prachu z elektronických komponentov, precíznych nástrojov alebo na jemné vyčistenie lakovaných povrchov, kde je potrebné zabrániť poškriabaniu.

Oceľová kefa: Kefa s oceľovými štetinami je určená na odstraňovanie hrdze, farby či odolných nečistôt. S oceľovými štetinami jednoducho očistíte kovové diely, nástroje, strojné komponenty alebo povrchy pred zváraním. Je to nevyhnutný pomocník pre renovácie a rekonštrukcie.

Nerezová kefa: Štetiny z nerezovej ocele sú vhodné na práce, kde je potrebná vyššia odolnosť, napríklad pri čistení zvarov z nerezovej ocele, čistení grilov, kachličiek alebo odstraňovaní silnejšej nečistoty v náročnom priemyselnom prostredí.

Naša sada drôtených kefiek je nepostrádateľným pomocníkom pre každého, kto sa venuje údržbe, renovácii alebo výrobe. Zabezpečte si túto sadu a uľahčite si prácu s rozmanitými materiálmi pri rôznych typoch prác.

Špecifikácie


323603

Tabuľka vlastností

Záruka
24 mesiacov
Rukoväť
Plastová
Počet kusov v balení
3 ks
Dĺžka
18 cm

Špecifické referencie

EAN13
6971802961056

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)

Mohlo by vás zaujímať aj