Sada rašplí na drevo (3-dielna)
search
  • Sada rašplí na drevo (3-dielna)

Sada rašplí na drevo (3-dielna)

10,00 €   s DPH

8,33 €   bez DPH

Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.

Venujte sa precíznemu obrábaniu dreva s novou 3-dielnou sadou rašplí od značky WOKIN. Táto sada, kombinujúca kvalitu, funkčnosť a ergonómiu, je navrhnutá tak, aby splnila všetky požiadavky najnáročnejších remeselníkov.

Množstvo
Na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 948 180 181
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Sada rašplí na drevo (3-dielna) od renomovanej značky WOKIN je navrhnutá pre všetkých milovníkov dreva, ktorí hľadajú spoľahlivé nástroje pre jemné obrábanie. Každý pilník v tejto sade bol vytvorený s dôrazom na precíznosť a trvácnosť.

V sade nájdete tri druhy pilníkov - plochý, polkruhový a okrúhly, ktoré vám umožnia prispôsobiť sa rôznym tvarom a povrchom, ktoré potrebujete obrobiť. S dĺžkou 200 mm sú tieto pilníky ideálne pre rôzne aplikácie, od drobných úprav po komplexné projekty.

Materiál T12 - špeciálna nástrojová oceľ - zaručuje, že pilníky si zachovajú svoj tvar a ostrosť, aj pri častom používaní. Dvojzložková plastová rukoväť nie len zvyšuje komfort práce, ale tiež zabezpečuje, že pilník je pevne v ruke, čo zvyšuje kontrolu nad obrábaním.

Všetko je balené v praktickom a odolnom blistri, čo uľahčuje skladovanie a prenášanie. Ak hľadáte spoľahlivú sadu rašplí pre vaše stolárske práce, táto sada od značky WOKIN je tou správnou voľbou.

Špecifikácie


321508

Tabuľka vlastností

Materiál
Uhlíková nástrojová oceľ T12
Rukoväť
Dvojzložkový plast
Počet kusov v balení
3 ks
Vyhotovenie
Pilníky
Dĺžka
20 cm

Špecifické referencie

EAN13
6970010264225

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)

Mohlo by vás zaujímať aj