Držiak elektród 200A
search
  • Držiak elektród 200A

Držiak elektród 200A

8,90 €   s DPH

7,42 €   bez DPH

Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.

Držiak elektród 200A je vyrobený z vysoko kvalitných materiálov. Izolovaná rukoväť a hlava zabezpečuje maximálnu ochranu pri práci. Tento držiak je vhodný pre zváračky s maximálnym zváracím prúdom 200A.

Množstvo
Na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 948 180 181
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Robustný a odolný Držiak elektród 200A špeciálne navrhnutý pre zabezpečenie spoľahlivého a bezpečného uchopenia elektród pri zváracích právach. Tento držiak je vyrobený z vysoko kvalitných materiálov, ktoré zaručujú jeho dlhodobú trvanlivosť a odolnosť aj pri každodennom používaní.

Zásadným prvkom je jeho izolovaná rukoväť, ktorá znižuje riziko elektrického poranenia a zvyšuje pohodlie pri práci. S touto rukoväťou môžete pracovať dlhšie obdobia bez únavy rúk. Hlava držiaka je navrhnutá tak, aby poskytovala efektívne vedenie prúdu k elektróde a zároveň chránila užívateľa pred nežiaducim teplom a iskrami.

Držiak je ideálny pre všetky typy zváračiek s maximálnym zváracím prúdom do 200A, čo ho činí vynikajúcou voľbou pre domácich majstrov, ako aj pre profesionálne zváračské aplikácie. Jednoduchá manipulácia a výmena elektród umožňuje zvýšiť efektivitu práce a skrátiť čas potrebný na prípravu.

Špecifikácie


FDL-200A

Tabuľka vlastností

Záruka
24 mesiacov
Maximálny zvárací prúd
200A

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)

Mohlo by vás zaujímať aj