Držiak elektród do 500A.
search
  • Držiak elektród do 500A.
  • Držiak elektród 500A

Držiak elektród 500A

15,00 €   s DPH

12,50 €   bez DPH

Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.

Držiak elektród pre zváranie do 500 Ampérov je vyrobený z vysoko kvalitných materiálov. Izolovaná rukoväť a hlava zabezpečuje maximálnu ochranu pri práci.

Množstvo
Na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 917 845 071
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Držiak Elektród 500A je nepostrádatelný nástroj pre profesionálne zváracie práce. Tento robustný držiak je navrhnutý pre použitie s vysokými prúdmi až do 500 Ampérov, čím zaisťuje spoľahlivosť a efektívnosť pri najnáročnejších zváracích úlohách. Vyrobený z prvotriednych materiálov, ktoré zaručujú dlhú životnosť a odolnosť voči vysokým teplotám a mechanickému opotrebeniu.

Jeho izolovaná rukoväť je špeciálne navrhnutá tak, aby poskytovala maximálnu ochranu a pohodlie počas práce. Táto ergonomická rukoväť znižuje únavu z dlhotrvajúcej práce a zvyšuje kontrolu nad zváracím procesom. Hlava držiaku je tiež izolovaná, čo znižuje riziko elektrického poranenia a zvyšuje bezpečnosť pri práci.

Držiak Elektród 500A je ideálny pre použitie v širokom spektre zváracích aplikácií, vrátane priemyselných, stavebných a domácich projektov. Jeho kompatibilita s rôznymi typmi elektród a jednoduchosť použitia ho robí nevyhnutnou súčasťou výbavy každého profesionálneho zvárača.

Špecifikácie


FDH-c

Tabuľka vlastností

Záruka
2 roky
Maximálny zvárací prúd
500A

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)

Mohlo by vás zaujímať aj