Káblový adaptér z 10-25 na 35-50
search
  • Káblový adaptér z 10-25 na 35-50
  • Káblový adaptér z 10-25 na 35-50
  • Káblový adaptér z 10-25 na 35-50
  • Káblový adaptér z 10-25 na 35-50

Káblový adaptér z 10-25 na 35-50

11,00 €   s DPH

9,17 €   bez DPH

Optimalizujte svoje zváracie práce s adaptérom z 10-25 na 35-50. Pripojte ľahko káble a TIG horáky k rôznym zváracím zdrojom.

Množstvo
Na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 948 180 181
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Na jednej strane káblový adaptér poskytuje zástrčku (samec) veľkosti 10-25, čo je ideálne pre menšie zváracie zdroje alebo aplikácie, kde je potrebné zachovať kompaktnosť a flexibilitu. Na opačnej strane sa nachádza zásuvka (samica) s rozmermi 35-50, určená pre zváracie káble alebo TIG horáky s "veľkou" káblovou zástrčkou (priemer kolíku 13 mm). Tento adaptér je navrhnutý tak, aby premostil rozdiel medzi dvoma rôznymi veľkosťami a umožnil bezproblémové pripojenie vašich zváracích komponentov.

Prečo je tento adaptér nevyhnutným doplnkom pre vašu dielňu alebo zvárací projekt? Flexibilita a kompatibilita, ktoré ponúka tento adaptér, sú neoceniteľné. Umožňuje vám používať širokú škálu zváracích káblov a príslušenstva bez nutnosti nákupu nových alebo špeciálnych verzií pre každý zvárací zdroj. Tým ušetríte nielen peniaze, ale aj čas a zjednodušíte logistiku vašich zváracích operácií.

Či už potrebujete pripojiť uzemňovacie káble alebo držiak elektródy, tento adaptér zvládne dva rôzne možnosti pre tieto aplikácie. A ak sa chystáte pracovať s TIG horákom, stačí vám iba jeden kus adaptéru, čo značne zjednodušuje proces nastavenia. Vďaka jeho robustnej konštrukcii a spoľahlivému dizajnu môžete očakávať dlhú životnosť a vysoký výkon bez ohľadu na náročnosť zváracích projektov.

Vlastnosti a výhody tohto adaptéra

Univerzálna kompatibilita: Umožňuje pripojenie širokej škály zváracích káblov a TIG horákov k rôznym zváracím zdrojom.

Vysoká odolnosť a spoľahlivosť: Robustná konštrukcia zaisťuje, že adaptér vydrží aj v náročných podmienkach.

Jednoduchá inštalácia: Rýchle a bezproblémové pripojenie znamená, že môžete okamžite začať pracovať na svojom projekte bez zbytočných prieťahov.

Ekonomická efektívnosť: Predchádza potrebe nákupu viacerých špecifických káblov alebo adaptérov pre rôzne zariadenia, čím šetrí vaše prostriedky.

Na záver, káblový adaptér z 10-25 na 35-50 je esenciálnym nástrojom pre každého, kto pracuje so zváraním. Jeho flexibilita, odolnosť a schopnosť pripojiť rozličné typy káblov a príslušenstva z neho robia neoceniteľného pomocníka. Nechajte tento adaptér uľahčiť vašu prácu a zvýšiť efektívnosť vašich zváracích operácií.

Špecifikácie


WSQ0020

Tabuľka vlastností

Záruka
24 mesiacov

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)