• Momentálne nedostupné
Zásuvka EURO na MIG/MAG
search
  • Zásuvka EURO na MIG/MAG

Zásuvka EURO na MIG/MAG

33,90 €   s DPH

28,25 €   bez DPH

Zásuvka EURO pre MIG/MAG je univerzálny konektor, ktorý umožňuje rýchle a jednoduché pripojenie zváracích horákov ku všetkým typom MIG/MAG zváračiek. Ideálna na modernizáciu starších zariadení.

Množstvo
Momentálne nedostupnéPotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 948 180 181
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Prečo sa trápiť s napevno namontovanými horákmi, keď môžete využiť univerzálnu euro zásuvku pre MIG/MAG zváracie prístroje? Tento praktický komponent vám umožní rýchlo a jednoducho pripojiť zváracie horáky k vášmu zváraciemu stroju, a to bez ohľadu na jeho typ alebo rok výroby.

Čo je EURO zásuvka pre MIG/MAG

Zásuvka EURO pre MIG/MAG je univerzálny konektor navrhnutý tak, aby zjednodušil pripojenie MIG/MAG zváracích horákov ku zváracím zariadeniam. S týmto konektorom môžete rýchlo a bezpečne pripojiť rôzne typy horákov k zváračke, ktorá je vybavená práve takouto euro zástrčkou, ktorá zaručuje vysokú kompatibilitu a flexibilitu pri zváraní.

Univerzálnosť a kompatibilita

Euro zásuvka je navrhnutá podľa európskeho štandardu, čo znamená, že je kompatibilná s väčšinou MIG/MAG zváracích strojov dostupných na trhu. Bez ohľadu na to, či máte starší model zváračky s pevne zabudovaným horákom, túto zásuvku môžete vždy ľahko prispôsobiť na použitie s modernými horákmi, ktoré majú euro koncovku. Týmto spôsobom môžete modernizovať svoj zvárací sortiment bez nutnosti kúpy nového prístroja.

Jednoduchá inštalácia a použitie

Jednou z najväčších výhod zásuvky EURO pre MIG/MAG je jej jednoduchá a rýchla inštalácia. Kompletná sada obsahuje:

  • zásuvku
  • kryt
  • plynovú hadicu
  • káble

Vďaka robustnému dizajnu a odolnému plastovému obalu môžete túto zásuvku ľahko a bezpečne namontovať do panelu vášho zváracieho stroja. Plynová hadica je vystužená a kryt je vyrobený z tvrdej gumy, čo zaručuje dlhú životnosť a bezpečnú prevádzku.

Špecifikácie


AT0001

Tabuľka vlastností

Záruka
24 mesiacov
Použitie
Káblový konektor
Typ konektora
Samica
Prierez
Nešpecifikované

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)